Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İBİZA 1.4 LPG TAVSİYESİNDE BULUNACAK

ysfshnist

Kayıtlı Üye
Akadaşlar Selamünaleyküm
öncelikle aranıza 1-2 gün önce 2013 model 1.4 ibiza stayle alarak yeni katılmış bulunmaktayım.
şimdi aracıma lpg taktırmak istiyorum ama karar veremiyorum, daha önce taktıran yada önerisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi. Şuan için İstanbul/beylikdüzündeki AYAR OTOGAZ firmasında BRC taktırmayı düşünüyorum ama 2 bin tl istiyor. Daha uyguna ve iyisini yaptıran varmı yada benim yaptırma şansım varmı?. yardımcı olursanı sevinirim

Akadaşlar Selamünaleyküm
öncelikle aranıza 1-2 gün önce 2013 model 1.4 ibiza stayle alarak yeni katılmış bulunmaktayım.
şimdi aracıma lpg taktırmak istiyorum ama karar veremiyorum, daha önce taktıran yada önerisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi. Şuan için İstanbul/beylikdüzündeki AYAR OTOGAZ firmasında BRC taktırmayı düşünüyorum ama 2 bin tl istiyor. Daha uyguna ve iyisini yaptıran varmı yada benim yaptırma şansım varmı?. yardımcı olursanı sevinirim

Aramiza hosgeldin kardesim ben atiker obd 2 taktirdim 3 yildir kullaniyorum cok memnunum yerli malinyurdun mali herkes bunu kullanmali 65₺ ye sehir ici 320km gidiyorum uzun yolda 440 km gittigim oldu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Akadaşlar Selamünaleyküm
atiker obd 2 yıl oldu tık demedi , boşuna fazla para verme atiker in goldu gerçekten çok iyi ve enjektörler kaliteli ,istanbul içi dün aldığım gaz ve km de bu : 265km de 41,30 tl gaz hesap ortada , tavsiyemde ustalık olarak candan mühendislik

Geri
Üst Alt