Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte SCW budur..!!

Scw çok değerli insanlar vardır bunu hep bilmisimdir benim ne zaman yardıma ihtiyacım olsa scw dostlarimdan yardım görmüşumdur @beyazucus kardeşim her daim bana yardım etmiştir araba konusunda @dadaş34 abimde hep fikir almisimdir @cico abim karşılıksiz bana jant larini vermiştir @Megachips mehmet abimde çok kahrimi çekmiştir bu devirde karşılık siz iş yapan görmek zordur sağol un bunlar aklıma gelenler unuttuklari bile vardır. VAROL SCW

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SCW li olmaktan gururduyuyorum allahın izniyle biz kimseyi yarı yolda bırakmayız... okadar şeffafız cico abimm tesekkurlerr tekrardan @cicofb
[doublepost=1443591371,1443591272][/doublepost]
Anadoluda kalan arkadaşlar beni 7/24 arayabilir çekiçi ile alirim 1 şişe 70 lik rakı yanına 2 porsuyon levrekte hediyemiz :)
anadoluda kalmaya gelırız bak adaşımmm

Geri
Üst Alt