Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte iPhone 4S

şaşırmadım 4S çıkartmalarına..apple ın her zamanki satış politikası..aynı kasa farklı özellik ( 3g-3gs ve 4-4s)
daha sonra iPhone 5 gelicek..bence hani 4ü satıp 4s almak bana pek mantıklı gelmedi.. :)

ama "Siri" mükemmel ötesi birşey olmuş :)

Bu kadar beklettikten sonra 5 degilde 4S cikarmalari buyuk bir hayal kirikligi bence.

samsungun s2 ile neredeyse 1 sene önce verdiklerini ancak 4s ile verebilmeyi başarmışlar gibi görünüyor. iphone 5'i bekleyenlerde hayal kırıklığı büyük iphone-mac hisseleri düşmeye başlamış bile ama kasasında cash 76 milyar doları olan bir firmaya koyarmı bence koymaz.

samsungun s2 ile neredeyse 1 sene önce verdiklerini ancak 4s ile verebilmeyi başarmışlar gibi görünüyor. iphone 5'i bekleyenlerde hayal kırıklığı büyük iphone-mac hisseleri düşmeye başlamış bile ama kasasında cash 76 milyar doları olan bir firmaya koyarmı bence koymaz.

Samsun S-2 nin ıkı yeni modeli cıktı.İşlemci 1.5 olmuş.Elma bu gidişle samsung karsısında kaybedecek.

İşlemci ve kameranın haricinde herhangi bir yenilik yok. Pilde iyileştirme yapamadılar. Gösterdikleri özelliklerin hemen hemen hepsi IOS 5 ile geleceği için simetri takıntısı olanların haricinde alınası bir telefon değil. Hali hazırda Iphone4 varken böyle bir para vermeye, bence, lüzum yok.

tam bir fiyasko ve satış fiyatı 4 ile aynı , milleti enayi yerine koyuyolar.1080 video yu ilk bulmuşlar sanki.siri denen olay sesli hatırlatma oyunların grafikleri daha iyiymiş :) tam bir fiyasko.

Apple hayranlığım söz konusu değil fakat Samsung karşısında asla ezilemez. Çevrenize bile baksanız kimde hangisi daha çok anlarsınız. Şahsen android işlemcili bir telefon almam hele samsung hiç almam. İphone 3g çıktığında almıştım sonra sorun yaşadım bikaç telefon değişiminden sonra BB aldım. Çok memnundum ama internet o kadar rahat değildi. Şimdi tekrar iphone aldım, arkadaşımda da Samsung S2 var ama kullanım rahatlığı bakımından iphone'un üzerine tanıyamazsınız. Özellik ne kadar yüksek olursa olsun, Samsung bence iphone'un yanına yanaşamıyor satış konusunda. Şahsi fikrim

Apple hayranlığım söz konusu değil fakat Samsung karşısında asla ezilemez. Çevrenize bile baksanız kimde hangisi daha çok anlarsınız. Şahsen android işlemcili bir telefon almam hele samsung hiç almam. İphone 3g çıktığında almıştım sonra sorun yaşadım bikaç telefon değişiminden sonra BB aldım. Çok memnundum ama internet o kadar rahat değildi. Şimdi tekrar iphone aldım, arkadaşımda da Samsung S2 var ama kullanım rahatlığı bakımından iphone'un üzerine tanıyamazsınız. Özellik ne kadar yüksek olursa olsun, Samsung bence iphone'un yanına yanaşamıyor satış konusunda. Şahsi fikrim
iphone tabiki işlevli ve güzel bir telefon kötü telefon denemez ama beklentilere karşılık veremediler her seferınde milletin 2-3 yıldır kulandığı özellikleri yeni ve kendileri bulmuş gibi lanse ediyolar.onu belirtmek istedim.

Geri
Üst Alt