Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte iPhone 4S

Samsun S-2 nin ıkı yeni modeli cıktı.İşlemci 1.5 olmuş.Elma bu gidişle samsung karsısında kaybedecek.

Bugune kadar hicbir yerde cakma urunun kazandigi gorulmemistir orijinali karsisinda. Samsung isterse Core i7 islemci yerlestirsin (yerlestirebilirse). Elmanin arkasinda IOS ve iTunes Store olduktan sonra sirti yere gelmez ;)

iphone tabiki işlevli ve güzel bir telefon kötü telefon denemez ama beklentilere karşılık veremediler her seferınde milletin 2-3 yıldır kulandığı özellikleri yeni ve kendileri bulmuş gibi lanse ediyolar.onu belirtmek istedim.

Hangi beklentinizi karsilayamadi acaba? Adamlar hakli be kardesim. Apple yaptimi tam yapiyo, adam gibi yapiyo. Stabil oluyo herseyiyle. Adamlar yeni bir sayfa acti ilk iPhone u cikarttiklarinda, simdide o sayfaya yaziyorlar durmadan.

Hangi beklentinizi karsilayamadi acaba? Adamlar hakli be kardesim. Apple yaptimi tam yapiyo, adam gibi yapiyo. Stabil oluyo herseyiyle. Adamlar yeni bir sayfa acti ilk iPhone u cikarttiklarinda, simdide o sayfaya yaziyorlar durmadan.
selamlar murat kardeşim kendi beklentilerimden bahsetmedim genel olarak söylemiştim ama biraz daha acabilirim ekran boyutunun aynı kalması en azından 4 inç olmalıydı a5 işlemci çift cekirdek yaptılar pilli aynı bıraktılar bana göre 4 kasası güzel deyil kullanan birisi olarak şu an bende motororla atrix 1 ghz çift çekirdek işlemci var fulhd video cekiyo ve bu tel cıkalı 2 yıl oldu sadece onu demek istemiştim arkadaşım.

iphone 4 kullanıp galaxy s2 ye geçmiş biri olarak, özellik olarak s2 yi elma ile kıyaslamam.

Apple ürünlerini satmayı çok iyi beceriyorlar , al beni yaratıyorlar . iPhone düzeyinde bir sürü telefon olabilir fakat onlar telefonlarını cicili bicili gösteremiyorlar gel gelelim Apple firması bunu çok iyi yapıyor ve hep de satıyor :) Aynı telefona bikaç yazılım yüklüyor göze hoş getiriyor tekrardan piyasaya çıkartıyor ve telefon yok satıyor :)

pazarlama ve arge yi özel şirkete vermiş apple ve seat aynı şirket ile çalışıyorlarmış
aynı seat gibi makyajlıyor içine bir iki şey koyup yeni kasa, yeni bişeyler beklerken al sana aynı kasa örnekleri
leon * makyajlı leon * leon fr
3 *3s 4 * 4s gibi :)

ayrıca japonlar elmayı çok sever bir türlü yemenin yolunu bulurlar

Murat'a katılıyorum. Iphone 2G ile piyasaya ilk çıktığında daha kimselerde yokken almıştım Amerika'dan. Hala o telefonu kullanıyorum. Sessize alma düğmesinin mandalının içeriden kırılmasının haricinde zerre sıkıntı yaşamadım. 4 seneyi geçti telefonu alalı ancak pili hala yoğun olarak internet kullanımı ile birlikte 2 gün gidebiliyor.

Apple hayranlığım söz konusu değil fakat Samsung karşısında asla ezilemez. Çevrenize bile baksanız kimde hangisi daha çok anlarsınız. Şahsen android işlemcili bir telefon almam hele samsung hiç almam. İphone 3g çıktığında almıştım sonra sorun yaşadım bikaç telefon değişiminden sonra BB aldım. Çok memnundum ama internet o kadar rahat değildi. Şimdi tekrar iphone aldım, arkadaşımda da Samsung S2 var ama kullanım rahatlığı bakımından iphone'un üzerine tanıyamazsınız. Özellik ne kadar yüksek olursa olsun, Samsung bence iphone'un yanına yanaşamıyor satış konusunda. Şahsi fikrim

Bu hafta sonu yengem için netbook mu tablet mi araştırması yapıyordum. Sınıfta öğrencileri için projeksiyonda vs. kullanmak istiyor. Samsung'un mağazasında Galaxy tab ve S2'yi detaylı inceleme fırsatım oldu. Bir elimde 4 senelik Iphone 2G, diğer tarafta yepyeni cihazlar. Sadece kapasitif ekranda bile Samsung geride kalıyor. Android iyi, hoş, güzel. Ancak bir IOS kalitesinde değil ne yazık ki. Apple kendi ürünlerine özel ürettiği yazılımlarla bugün bu kadar güçlü zaten. Mac kullanıcısıyım. Zehir gibi dediğim PC bile elimdeki 2 yıllık MacBook Pro ile yarışamıyor.

Uzun lafın kısası; Android hala gelişmekte olan bir platform fakat bir IOS kalitesine erişmesi ve Iphone kalitesindeki telefonların üzerinde satışa çıkması bence hayalden başka bir şey değil..

Uzun lafın kısası; Android hala gelişmekte olan bir platform fakat bir IOS kalitesine erişmesi ve Iphone kalitesindeki telefonların üzerinde satışa çıkması bence hayalden başka bir şey değil..
söyledikleriniz doğru bende iphonenin bütün modellerini kulandım gs2 kulandım şu an motorola atrix kulanıyorum iphone kulanırken başka bir telefon kulanamam diyodum ama android daha serbest özgür geldi şu an androit kulanıyorum ama aklımda iphone 5 almak vardı ama kasayı ve ekranı boyutune deyiştirseydi ama malesef aynı kaldı ,iphonenin coksatma nedenlerinden biride multimedia bir tefon olması kulanımı kolay eylenceli bir telefon.

adamlar iyice uçmuş artık tut tutabilirsen. yeni ip5 i de araştırın ağzınız açık kalacak...

Iphone'un tasarımına diyecek lafım yok ancak benim için işlev daha önemli olduğundan s2'yi tercih ettim. Android IOS'a göre daha geliştirilebilir ve daha kullanışlı. Ve telefon çok hafif. Iphone'un en azından 5 için şimdiden ağırlığını düşünmesi gerekli bence ve tahminime göre tekrar bi hayal kırıklılığı yaratmaması için ultra ince bi telefon sürmesi gerek piyasaya. Gerçi hiçbirine lüzum yok sağolsun asgari ücretle zor geçinen insanlar 2000 lira verebiliyosa bi telefona her türlü yine satacaktır :)

Geri
Üst Alt