İşte Benim İbizam 1.2 TSİ Copa Plus | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İşte Benim İbizam 1.2 TSİ Copa Plus

LOVE42

Kayıtlı Üye
Pek yakışıklı olmuş Maaşallah ön göğüsü de değiştirmişsin sanırım, bence orada da biraz renk kullanabilirsin (kırmızı mesela) bir de takırtı falan yapıyor mu acaba?

YEKTA

Kayıtlı Üye
ayak dayama ve pedal seti olabilir,aynalarda kırmızı olabilir camlara film de düşünebilirsin allah kaza bela vermesin keyifli sürüşler

srad_35

Kayıtlı Üye
Pek yakışıklı olmuş Maaşallah ön göğüsü de değiştirmişsin sanırım, bence orada da biraz renk kullanabilirsin (kırmızı mesela) bir de takırtı falan yapıyor mu acaba?

teşekkür ederim sert kullanışlarda yaylar biraz vuruntu yapıyor onuda monreo spor amotisör setiyle çözebilirim diye tahmin ediyorum
:)

srad_35

Kayıtlı Üye
ayak dayama ve pedal seti olabilir,aynalarda kırmızı olabilir camlara film de düşünebilirsin allah kaza bela vermesin keyifli sürüşler
evet abi allah nasip ederse ufak tefek oynamalar daha yapıcaz içeride sonra dışarısı kalıo

zender

Kayıtlı Üye
akıl vermek gıbı olmasın ama kardes plakaları app tarzı yaparsan yanı daha kalın karakter ! biraz alcaltırsan ve bıde cam fılmı tamamdır :) mumkunse şeritleride sök bence aracın guzellıgını gölgelıyor :)

Üst Alt