Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte Alman farkı..

Vw ile toyotayı bir tutmam yersiz olur zaten.Toyotanın son yıllardaki orta sınıf modelleri git gide kalitesizleşmeye başladı.Bundan önceki kasa corollalar yenilerine nazaran çok daha kaliteliydi.

Çok gÜzel bİr paylaŞim olmuŞ. Bİzde bİ ara arkadaŞ İle polo İle yarİs karŞilaŞtirmiŞtik yarİsİn kapi kolu elİmİzde kalmiŞti :)

Çok gÜzel bİr paylaŞim olmuŞ. Bİzde bİ ara arkadaŞ İle polo İle yarİs karŞilaŞtirmiŞtik yarİsİn kapi kolu elİmİzde kalmiŞti :)

kaliteye bakarsak öyle olabilir ama yarisin içinin genişliği hiç bir küçük arabada yok gerek toyotaların arka koltuğun ortasındaki yüksekliğin olmaması ve yarisin bagajının 2-3 litre olması sedan arabada oturuyormuş gibi oturuyorsun

kaliteye bakarsak öyle olabilir ama yarisin içinin genişliği hiç bir küçük arabada yok gerek toyotaların arka koltuğun ortasındaki yüksekliğin olmaması ve yarisin bagajının 2-3 litre olması sedan arabada oturuyormuş gibi oturuyorsun

Her arabanın tabiki de sınıfına göre bazı üstünlükleri olacaktır.Ama bu onu totalinde diğer markalardan üstün tutamayacaktır :)

üstün tutsa zaten onu alırdım :) ben seat dünyaca ünlü diye almadım gittim baktım gerek sürüş pozisyonu gerek kalite gerek motor seçeneği sebebiyle ibizayı seçtim yani arz talep meselesi kaliyeti tutturamadıkları için başka özelliklerden cezbetmeye çalışıyorlar

Geri
Üst Alt