İşte Alman farkı.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İşte Alman farkı..

kurtbil

Kayıtlı Üye
Vw ile toyotayı bir tutmam yersiz olur zaten.Toyotanın son yıllardaki orta sınıf modelleri git gide kalitesizleşmeye başladı.Bundan önceki kasa corollalar yenilerine nazaran çok daha kaliteliydi.

erdal1984

Kayıtlı Üye
Çok gÜzel bİr paylaŞim olmuŞ. Bİzde bİ ara arkadaŞ İle polo İle yarİs karŞilaŞtirmiŞtik yarİsİn kapi kolu elİmİzde kalmiŞti :)

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
Çok gÜzel bİr paylaŞim olmuŞ. Bİzde bİ ara arkadaŞ İle polo İle yarİs karŞilaŞtirmiŞtik yarİsİn kapi kolu elİmİzde kalmiŞti :)
kaliteye bakarsak öyle olabilir ama yarisin içinin genişliği hiç bir küçük arabada yok gerek toyotaların arka koltuğun ortasındaki yüksekliğin olmaması ve yarisin bagajının 2-3 litre olması sedan arabada oturuyormuş gibi oturuyorsun

kurtbil

Kayıtlı Üye
kaliteye bakarsak öyle olabilir ama yarisin içinin genişliği hiç bir küçük arabada yok gerek toyotaların arka koltuğun ortasındaki yüksekliğin olmaması ve yarisin bagajının 2-3 litre olması sedan arabada oturuyormuş gibi oturuyorsun
Her arabanın tabiki de sınıfına göre bazı üstünlükleri olacaktır.Ama bu onu totalinde diğer markalardan üstün tutamayacaktır :)

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
üstün tutsa zaten onu alırdım :) ben seat dünyaca ünlü diye almadım gittim baktım gerek sürüş pozisyonu gerek kalite gerek motor seçeneği sebebiyle ibizayı seçtim yani arz talep meselesi kaliyeti tutturamadıkları için başka özelliklerden cezbetmeye çalışıyorlar