Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte İlk Cupralardan Kareler ve Yorumlar...

ben beyazı hiç tutmadım, standart havası var. Füme yıkılıyor resmen çok vahşi duruyor. Yanlız arkada Gallardo duruyor :D Bana da tek eksiği yükseklik gibi geliyor. -5 ile tadından yenmez. Tekrar hayırlı olsun.

bugun eryada vardı bi tane cupra. inceledik biraz. beyaz cupraya o jantlar pek güzel olmamış bence. Sarıya daha çok yakışacagı kesin. Beyaz almamakla çok dogru yapmışsın.

Fakat arka kısmı biraz daha güzel olabilirmiş.Resimlerden daha çok begenmiştim ama yakınına gelince arkası biraz değişik geldi gözüme. Özellikle arka tampon çok geride gibi. Bir de iki ufak egzoz kafasına daha güzel bir çözüm bulmalılar :D

Ön tarafını ise çok begendim. Cupra yazısı hava delikleri panjur farlar filan 10 numara. İç mekanda da koltuklar ve döşemeler çok güzel. Fakat normal ibizalardan biraz daha farklı olması gereken yerleri var, kapı içleri gibi. Bizimkiler gibi plastik kullanmışlar. Direksiyon bir de hoşuma gitti baya.

Sunroofluydu bu arada. Daha dogrusu cam tavan diye geçiyo ama yarım. Cam tavan da şıklık katmış araca.

Bir de spor bir arabaya göre resmen yuksek. Yay lazım =)

Resimler birazdan.

bugun eryada vardı bi tane cupra. inceledik biraz. beyaz cupraya o jantlar pek güzel olmamış bence. Sarıya daha çok yakışacagı kesin. Beyaz almamakla çok dogru yapmışsın.

Fakat arka kısmı biraz daha güzel olabilirmiş.Resimlerden daha çok begenmiştim ama yakınına gelince arkası biraz değişik geldi gözüme. Özellikle arka tampon çok geride gibi. Bir de iki ufak egzoz kafasına daha güzel bir çözüm bulmalılar :D

Ön tarafını ise çok begendim. Cupra yazısı hava delikleri panjur farlar filan 10 numara. İç mekanda da koltuklar ve döşemeler çok güzel. Fakat normal ibizalardan biraz daha farklı olması gereken yerleri var, kapı içleri gibi. Bizimkiler gibi plastik kullanmışlar. Direksiyon bir de hoşuma gitti baya.

Sunroofluydu bu arada. Daha dogrusu cam tavan diye geçiyo ama yarım. Cam tavan da şıklık katmış araca.

Bir de spor bir arabaya göre resmen yuksek. Yay lazım =)

Resimler birazdan.

aynen bugun bende ordaydım melihin dedıklerine katılıyorum

dsc3961.jpg

dsc3959.jpg

dsc3958l.jpg

dsc3957.jpg

dsc3956.jpg

dsc3963g.jpg

yanlız Melihin fotolarda da araba çok yüksek ya, rahatsız etti beni sanki

bence fazla alçak araba kaldırmak lazım :D

şaka bir yaan benim böyle bir aracım olsn tek vidasını ellemem. herşey olması gerektiği gibi.

alçaklık yükseklik bir kenara bence ön taraf şahane olmuş :)

fume cok basarili duruyo aracin yuksekligine gelinde arac kompresore bindikce yani amartisor ve yaylara hareket halinde yuk bindikce biraz daha inecektir su an yaylar esnemedigi icin oyle yuksek gorunmektedir die dusunuyorum ;)

Müthiş sarı rengin çok yakışcağına adım gibi eminim.

Bu arada Seat İbiza Cupra'da bile direksiyonda bile neden radyo kontrol tuşları yok ?

Geri
Üst Alt