Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşpark cezanız var

benimde 3 lira çıktı 3 kuruş için katil edecekler beni önceki sahibide ne manyakmış :Dupload_2015-1-3_20-26-36.png

Anlam veremiyorum gerçekten, bir devlet vatandaşını bu kadar mı............... Bu sadece bizim ülkede mi böyle, yoksa diğer ülkelerde aynı şekilde mi ?

Dün Kartal adliyesine gittim. Otoparkı ücretli (ispark) dedim herhalde kapalı otopark olduğu için. Açık otoparka koyayım dedim. Ne yazık ki, açık veya kapalı her yer ücretli şaka gibi. İnadına gittim, bi sokak arasına koyup yürüdüm.

İş değiştiriyorum, bugün devlet hastenesi, ssklı olduğum halde benden tam 280 lira rapor parası istedi. Veznede kızın biri bağırıyordu bu nasıl iş diye... Çıktımm bi sinirle

Araç aldım sıfır km. Kağıtta 15.600 lirasını devlete ödedin yazıyordu. 1 5 . 6 0 0 liraaaa

Bunun gibi yüzlerce şey...

ne diyeceğimi ve ne yapacağımı bilemiyorum şu son bir haftadır.
Tc vatandaşı olma sendromu bu arada çöker her bünyeye, geçmiş olsun. 1 tl de benden alacakları varmış!

Arkadaşlar dün konu ile ilgili ispark beyaz masaya mail attım bugün dönüş yaptılar borç sorgulama ekranındaki tarihler genel olarak yazılmış telefon numarası verdiler aradım detaylı olarak hangi tarihte nerede hangi saatler arasında bulunduğumu söylediler.İspark görevlisine gittim ödedim.0216 631 45 15 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

bir de bu ceza değil, özel bir şirkete olan borç aslında, aracın satışına herhangi bir engeli yok, ispark olan bir sokağa park edip değnekçiye denk gelmezseniz o açar, araç gidince ya da gün kapanışında da otomatik borç yazar arkasından, aslında geçirme bir durum yok yani

ben 2011 de sıfır araç aldığımda ispark borcu çıkmıştı 2008-2010 aralığında, gittim sildirdim, eğer aracın trafiğe çıkış tarihinden eski borcu varsa sildirebilirsiniz.

Geri
Üst Alt