Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İş arayan arkadaşlar için

aux

Kayıtlı Üye
Herkese Selamlar;

Yakın çevrenizde iş arayan arkadaşlar için bir fırsat olabilir diye belirtmek istiyorum.

Mercedes Koluman Göztepe Showroom'da çalışmak üzere

1 Bayan Danışma Elemanı
Eli yüzü düzgün,güleryüzlü,sıcak,ilgili ve giren müşteriyi güzel karşilayip iletişim bilgilierini aldıktan sonra araçlarla ilgili bilgileri vermek üzere satış danışmanı arkadaşlara yönlendirecek bayan danışma elemanı aranıyor.

1 Satış Danışmanı
Tercihen satış tecrübesi olan (otomobil delisi olan arkadaşlar satış tecrübesi yoksa dahi şansını mutlaka denesinler, ben denedim ve oldu =)) )
Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması şart.

Ana kriterler bunlar.
Bu iki başvuruyu da kariyer.net üzerinden yapabilirler.Koluman diye aratırlarsa genel başvuru ve satış danışmanı diye orada çıkması gerekiyor.
Ya da baştan savma olmayan düzgün hazırlanmış, saç sakal düzgün formal kıyafetlerle yakın zamanda çekilmiş fotolu CV leri wolkankuu@hotmail.com a yollarlarsa ben satış müdürüme iletmeye çalışırım.

İş arayan arkadaşlar için kaliteli,huzurlu ve sıcak bir ortamda çalışmak için güzel bir fırsat.
Çevrenizde iş arayan varsa değerlendirsin derim.

21324.jpg

umarım bır arkadasımıza faydamız olur!! sagol volkan

vokan abi part-time geliyim ben satis danismanligi icin :)
pazaresi-sali-crsmba-cuma okulum 12 de bitiyor :D

hem otomobil delisiyim; hem de 3yillik tecrubem var. benden iyisi samda kayisi :)

rıza part time yok yahu =)
olsa dükkan senin..
bi handikapın da askerlik olmaması tabi =(
neyse kader kismet tabi =) öğrenciliği askerliği bitir, eleman açığı olursa mutlaka referans veririm =)

mayıs ayında başlamak şartıyla başvurabilirmiyim sayın danışmanım =)

Volkan'cım elektronik teknikeri bir arkadaşım var uzunca süredir iş arıyordu, danışman olarak sanırım ilgilenecek birazdan sana CV'sini yönlendireceğim.

Abi bana yollamaktan ziyade once kariyer.net e yollanirsa direk insan kaynaklari inceliyo cv yi ve eleme yapiyor. Simdi ben cv yi veririm tabiki ama mudur kalkip bana bu adamin su kriteri uymuyor niye bunu verdin derse zor eurumda kalirim cunku eleme kriterlerini net bilmiyorum ik biliyor. Yine de yolla bende de bulunsun. Mutlaka kariyer.net ten de basvursun

tavsiyelerin için teşekkürler Volkan, CV sana da geliyor İK üzerinden de yapılacaktır.

rıza part time yok yahu =)
olsa dükkan senin..
bi handikapın da askerlik olmaması tabi =(
neyse kader kismet tabi =) öğrenciliği askerliği bitir, eleman açığı olursa mutlaka referans veririm =)

tesekkurler..

bu arada yas durumu onemli mi? is arayan bir kuzenim var da aslinda. ama yasi 38-39 falan.

Geri
Üst Alt