Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İç Temizlemde Etkili Olan Bir Sprey.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Abiler bu sprey çok amaclı temizlik spreyı mutfakta kıyafetlerde arabalarda bile kullanılıyo fiyatı uçuk olmuyor bu spreylerin 2.50tl 3 lira bişey aracınızın tavanındakı koltugundakı lekeleri kolaylıkla silmenize yardımcı olacaktır tavanımda leke vardı spreyı sıktım 1 - 2 dk bekledim sonra bezi üzerine sürdüm sürdüm leke çıktı.

Bu marka olmasına gerek yok genelde ismi aspirin aspirix diye geçer. ben normal bezlerle cıkarmayı denerdım olmazdı bu spreyı sıkıp biraz bekledıkten sonra bezi 4 -5 kere sürmemde leke çıkıyor. sigara içilen araçta pekte etkili olmayabilir

post-4432-0-03487800-1342944928.jpg
post-4432-0-18838300-1342944932.jpg
post-4432-0-50960500-1342944935.jpg

Bu asprin denen spreyler gerçekten çok başarılı,şiddetle tavsiye ederim..

ben sonax ıc temızleme spreyı kullanıyorum cok memnunum ama bu sızın kullandıgınız urunun kokusu cokk ıyı :D

Bauhaus'da oto bakım ürünlerinin olduğunu gördüm ordan bi oto şampuan oto iç temizleme bide güzel bezler alıcam parfümde alıcam miss gibi koksun şuan var ama ilklerde güzel koku veriyodu sımdı o kadar değil. bide jant temizleyicisi fln alcam . arabayı artık kendım yıkamayı dusunuyorum her pazar.

Ic temızlıkte son nokta urunler meg apc,atas vinet, bır ıkı marka daha var.Meg ıle atas ulkemızde rahatlıkla bulunabılıyor ama dıger markalar bulunmaz.

5 lıtresı 45 tl cıvarı ve sız bunu 50 lt suyla cogaltıyorsunuz.Çok çok ekonomık oluyor,jant lastık kumas hepsınde kullanabılıyorsunuz.....

Deri için başka bir ürünü var sonaxın bunu kullanmamanı öneririm kolonyalı mendil bile derinin ömründen yer zira ;)
valaha bızımkıler suni deri bmw sözde ama :) o ilactan sonra koruyucu bir krem var onu uyguluyor birde 4 5 ayda bir yaparım bu işi

Geri
Üst Alt