Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İç aydınlatma paketi

guneyoguz

Kayıtlı Üye
Selamlar , iç aydınlatmalarımın hepsini tamamiyle LED yapmak istiyorum.
Güneşlik
Okuma ışıkları
arka okuma ışıkları
ayak aydınlamaları
bagaj aydınlatması
plaka ışığı

Bunları aldığımızda montajı basit mi ? yada yaptırabileceğim, önerebileceğiniz bir yer var mı ?hepsi için arıza ışığı yakmayacak modeller mevcut mu ? Photon marka çok övülüyor. tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar

Plaka ya takilan led arıza ışığı yakicak vag com ile kodlatmaniz gerekli Led olarak.On tavan ve bagaj için takılan ledler dirençli olmalı yoksa tamamen sönmüyor çok kısık bir sekilde yanmaya devam ediyor.

Merhaba,

Aracımın tüm iç ve plaka aydınlatmalarını, ek olarak geri vites lambasını Photon marka ledler ile değiştirdim. Arıza ışığı yada farklı bir sorun yaşamadım ve oldukça memnunum. Özellikle geri vites aydınlatması muazzam arttı.
Hiç bilgim olmamasına rağmen değişimlerin tümünü kendim yaptım. Oldukça basit işlemler. Yalnız plastik trim sökme aparatı benzeri bir alet gerekiyor, özellikle ön okuma lambalarının sökümü için.

Bagaj lambası için: Photon PH7020 T10 Dipsiz (1 kutu, içinden 2 adet çıkıyor, diğerini torpido içine takabilirsiniz yad yedek tutabilirsiniz)
Geri vites lambası için: Photon PH7219 P21W (1 kutu, 2 adet çıkıyor, teki kullanılıyor, diğerini yedek tutabilir yada satabilirsiniz)
Geri vites montajı için aşağıdaki linkte. Benim yazım ve çekimlerim. Umarım yardımcı olur. Çok basit bir işlem.
Leon Mk3 5F Geri Vites Led Montajı

Yine aşağıdaki linklerde konular ve fotoğrafları mevcut. İnceleyebilirsiniz.
[URL="http://www.seatclubworld.com/konu/bugun-seatina-ne-yaptin.25920/page-83#post-710674"]Bugün SEAT'ına ne yaptın ?[/URL]

Bugün SEAT'ına ne yaptın ? | Sayfa 84 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Bugün SEAT'ına ne yaptın ? | Sayfa 84 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Trakya Arslanı | Sayfa 3 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Son düzenleme:
Cevaplar ıcın tesekkurler hepsi dahil 150 tl değişecek bir yer buldum. Photon marka ürünler kullanacak. 2 yıl patlamama garantisi verdi patladığında ücretsiz değişimi yapacak. En kısa zamanda yaptıracağım. İyi forumlar

Merhaba
Geri Vites ledi marka ve model için teşekkürler.
Birde arka sinyaller için led marka ve model verirseniz süper olur

Selamlar , iç aydınlatmalarımın hepsini tamamiyle LED yapmak istiyorum.
Güneşlik
Okuma ışıkları
arka okuma ışıkları
ayak aydınlamaları
bagaj aydınlatması
plaka ışığı

Bunları aldığımızda montajı basit mi ? yada yaptırabileceğim, önerebileceğiniz bir yer var mı ?hepsi için arıza ışığı yakmayacak modeller mevcut mu ? Photon marka çok övülüyor. tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar
Merhaba. İç aydinlatmalarda ön ve arka okuma ışıkları için hangi led leri kullandınız? Plaka ledi ariza ışığı yaktı mı? Yaktiysa nasıl çözdünüz?
Hepsini bir anda sordum ama :)
Ben de aydınlatmaları led yapmak istiyorum ve bu paylaşımınızdaki bilgilrr için de ayrıca teşekkür ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba. İç aydinlatmalarda ön ve arka okuma ışıkları için hangi led leri kullandınız? Plaka ledi ariza ışığı yaktı mı? Yaktiysa nasıl çözdünüz?
Hepsini bir anda sordum ama :)
Ben de aydınlatmaları led yapmak istiyorum ve bu paylaşımınızdaki bilgilrr için de ayrıca teşekkür ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamlar , iç aydınlatmaları full photon marka yaptıracağım bu çarşamba.
Plaka ledi için orjinal VW grubu ledlerini aldım tanesi 60 tl 2 led 120 tl ama ben 100 e aldım. Kodlamasını yaptırdım herhangi bir arıza ışığı yakmadı kodlamadan sonra :) İui forumlar.

Selamlar , iç aydınlatmaları full photon marka yaptıracağım bu çarşamba.
Plaka ledi için orjinal VW grubu ledlerini aldım tanesi 60 tl 2 led 120 tl ama ben 100 e aldım. Kodlamasını yaptırdım herhangi bir arıza ışığı yakmadı kodlamadan sonra :) İui forumlar.
[doublepost=1520788428,1520788408][/doublepost]bilgi için teşekkürler. kazasız belasız sürüşler.

merhabalar güzel aydınlatan beyaz ayak aydınlatması arıyorum leona uyumlu önerebilirseniz sevinirim?

Geri
Üst Alt