Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

üzerimdeki karabulut

Hocam Karabük'ün sürücüleri artis ben araplar gibi arabayı yan kaldırıp gidiyorum :) bana değmesinler diye geçmiş olsun beterinden korusun boyacı kankam var hallettiririz canını sıkma

valla çağdaş hocam çok enteresan sürücüler var bizim melekette ve 1 günde ikisi bana denk geldi :) şu jantlar gelsin yay ve kaliper de alıp yanına uğrıcam zaten :)

Kardeş geçmiş olsun..Can sıkmaya değecek şeyler değil ama durduk yere olunca insanın içi acıyor..Az sadaka çok belayı def edermiş..Birilerini sevindir kardeşim..bununla geçmiş olsun..

Geçmiş olsun Seçgin Allah beterinden korusun.Geçenlerde Aydıncık yolunda büyük bir virajda abinin teki kaptırmış geliyor. Kaza olacak hissettim arabayı hafif kenara alıp virajdan erken çıkayım diye bastım gaza :) tam kurtuldum dedim arkadan bir tık sesi geldi( arkadaş karşıdan geliyor) benim arka tamponu sıyırdı daha sonra büyük bir gürültü. Arkamdan gelen arabaya ortalayıp giydirdi ben arabayı sakınmamış olsam bana çarpacak. Ben arka sol çamurlukta 5 cm yırtıkla atlattım. Yetkili servise bıraktım tamponu değiştirdik, hafif ezik vardı çamurlukta boyatmatmadım acayip moralimi bozmuştu. Bazı insanlar ehliyeti bakkal, manav vb yerlerden alınca böyle oluyor.

Geri
Üst Alt