Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

üzerimdeki karabulut

Geçmiş olsun...Allah daha büyük kazalardan sakınsın bizleri.

Geçmiş olsun kardeşim,nazarlık olsun..

teşekkürler abi aynı günde çift nazarlığım oldu :)

Allah korumuş. Buna da şükür çok büyük gecmis olsun.

teşekkürler..

Geçmiş olsun
geri geri gelen adam sopalık, amcanın da anahtarı alıp fırlatmak lazım.

amca on numaraydı yanlız.o iki vuruştan sonra sağ sağlim eve gidebil di mi acaba :)

geçmiş olsun Allah beterinden korusun

teşekkürler..

Geçmiş Olsun Seçgin.. nazar varmış diyelim... Ufak tefek şeyler bunlar canını sıkma hallettirirsin pasta cila olmadı rötüşla..

Bu arada net belli olmuyor ama göçük yok sanırım..

Tamda ledlerin jantın hevesini alacakken..
Bi sadaka ver defet belayı çok geçmiş olsun

teşekkürler selçuk hocam.tamponda hafif bi çatlak var.vurunca aha gitti dedim tampon zaten fiber ama inince baktım ki çok bir şey yok.çamurluk tampon birleşimindede hafif bi çe geçme var gerisi pastayla halledilebilir.aynen dediğim gibi tam hevesliyken bunlar can sıktı ama dediğim gibi bununla kurtartdığıma şükrediyorum...

teşekkürler selçuk hocam.tamponda hafif bi çatlak var.vurunca aha gitti dedim tampon zaten fiber ama inince baktım ki çok bir şey yok.çamurluk tampon birleşimindede hafif bi çe geçme var gerisi pastayla halledilebilir.aynen dediğim gibi tam hevesliyken bunlar can sıktı ama dediğim gibi bununla kurtartdığıma şükrediyorum...

Hiç Kafana Takma Seçgin Hocam..

Varmışki bi göz Bir nazar, o çıkmış.. Artık Sende rahat Edersin Arabada..

yapacaklarını yap şevkini kırmasına müsade etme böyle ufak tefek şeylerin..

sanırım doğru Seçebilmişim ufak bi rötüş Tamamdır..

Allah beterinden korusun :eek:key:

Bunla geçmiş olsun olacağın en büyüğü bu olsun dahasıda olmasın

geçmiş olsun dostum... aynen bi sadaka ver bencede

bu arada teyze beni yedi bitirdi yaa "-hasta oğlum bu hasta bak buna da vurdu iyi değil bu" :D

seçgin geçmiş olsun kardeş, ne biçim bi iştir bu, sinir bozucu ama başa gelen çekilir, olacağı varmış, Allah'tan hayırlısı, canın sağolsun diyelim, bu arada turuncu parklar hayırlı olsun, ben de siparişi verdim hafta içi gelecek nasipse inşallah...

Geri
Üst Alt