Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

üsttekiyle ilgili bir anını anlat

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar konu adından da bellı olacagı uzere usttekı uyemızle ılgılı bır anımızı anlatıyoruz !!!

ben sızler ıcın kendımı feda ettım ustte bır uye yok hadı anlatın benle ılgılı bır anı bırınız !!!(murat dursun hasan abı barıs harıc :):) )

kesinlikle üstekinin sen olması çok iyi oldu çünki seninle ilgili malum anım aklıma geldikçe hala gülerim....... safranbolu gezisinden başlamak isterim çok kısa bir süredir tanışmamıza rağmen seninle ilgil bir değil birçok anı yaşadım kanımca.... içeride kalabalık bir scw gurubunun oturup yıyıp içtiği sırada çağlar barış ve kıvanç mutfağa geçerle . halbuki mutfakla o kalabalık oda arasında sadece ıkı metre vardır ve kapı dahi yoktur.... içeride kalabalığın gürültüsü kahkahaların yükselişinden neredeyse biz mutfakta birbirimizi dahi duymayız bizde içerideki kahkahlara içeriden eşlik ettiğimiz sırada kıvançtan çağlarla bana bir soru gelir????? sesimizi duyarlarmı diye???? kesinlikle ve kesinlikle duymayacaklarını tastik edercezine kafamızı salladığımız sırada kıvan içinde biriktirdiği malum kazı bütün bir kuvetle dışarıya püskürttüğü sırada içerideki bı anlık sessizlikle beraber sadece bi,zden gelen bir zortttttttttt:mad::mad: sesi ve ilginç bir kızarıklıkla kahkahlarla ve içerideki insanların tahmın bellıdır ama genede kafalarındakı sesle ılgılı soru işaretleri içinde kalabalığa girdiğimizde kendimizi aklamak için gösterdiğimiz çaba müthişti seni kutlyorum kıvanççç...... ama genede kendini aklayamadın puhahapuhaha

hahahahaha barış!!! benım aklımada hamamdakı oda gelıyor dınlendıgımız oda !! dursunla murat ın odasından gelen koku :)

onu dursunla muratın altına yazıcaksın kıvançcım hazır sen üstteyken bir anımı daha anlatayım????

evet arkadaşlar buda bir yorgan hikayesidrrr?????????????? puhahapuhaha kıvançtan gelen tehtitler ve hakaretler yüzünden devam edemiyeceğim bir hikaye lütfen konu itlensinn:D:D

Hiç söylemesem bu arkadaşı ilk gördüğümde ayıya bak arabaya sığmamış dedik murat la beraber ama coil over ları çok hoşumuza gitti döndük arabasına bidaha baktık yok uçmuş bizim ki

Çağlar ve Murat ı ilk gördüğüm akşam gece 02,30 a kadar oyalanıp elektrik işleriyle uğraşmış,harika bir sohbet yapmıştık :)

Elif tuningin önünde karşılaştığımızda vay boca ya bak hacı demiştim murata sonra abi kardeş olduk hasan abiyle

bunda cupra vardı herıfe bak lan mınıbuscu tıplı demıstım !!!!!

yanıma gelip abi ben senin akrabanım demişti:)

Geri
Üst Alt