Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

üst kapak contası

ayberkle bi türlü tanışmak nasip olmadı forumdanda ayrılınca ulaşamadım desem yeridir:)

Haftanı b kac gunu sanayıde oluyor zaten onun dısında umıtkoydede b cupra2 gorursen beyaz o ayberk ıste :) Dınlerın b ust sokagında Emrelerın dukkan var ordada rastlayabılırsın :)

Haftanı b kac gunu sanayıde oluyor zaten onun dısında umıtkoydede b cupra2 gorursen beyaz o ayberk ıste :) Dınlerın b ust sokagında Emrelerın dukkan var ordada rastlayabılırsın :)

bende ümitköyde ikamet ediyorum ama hiç karşılaşmadım bu güne kadar beyaz cuprayla:)

mesa evlerınde oturuyor,adam 7/24 sokaklarda:)

valla bende galerianın karşısındayım bende 7/24 sokaktayım park caddesine falan çok takılıyorum mesaya arada sırada gidiyorum genelde park caddesi ve gordion evlerindeyim ama bir türlü karşılaşamadık. biraz daha dikkatli bakayım:)

Geri
Üst Alt