Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ühü ühü ühü..alfayı yakalayamadım..

- 48 -

Kayıtlı Üye
bugün yolda giderken aracımın sağa doğru çektiğini hissettim gelen ilk..benzicide durdum..hava ayarlarına baktım..dha önce nitrojen vardı..havalar soğuyunca nitrojeni boşaltıp hava bastım çünkü zıplıyordum..ve bir de hava ile deneyeyim dedim..nasıl olacak diye..ya lastikçi az hava bastı yada durduğu yerde 4 ü de inmişti..hatta şaşırdım..sağ önde 15 psi idi arka 17..
diğer taraf da öyle..neyse havaları bastım yarın gene kontrol edeceğim..
sonra yola çıktım..başaldım devirlemeye..1 nci 6 bin 2nci 6000 3nci 5500 4 ncü de 150 civarı bir hiz ile giderken daha doğrusu hızlanırken..alfa 147 vuuuupp geçti..yüklendim 5 e attım 185 km hıza çıktım ama alfaya yetişemedim..sonra viraj geldi viraj fobim var çektim ayağımı gazdan alfada yok oldu..aracı tanıyorum 06 plaka nizip de öğretmen olması lazım..ühü ühü ühü ühü..

abi alfalar son hız olarak leonlara göre başarılı ama kafaya takıcak bişi yok varol abim gayet normal çünkü sende 17 jant olduğu için senin son hızın olması gerekenden dah düşük zaten şu anda ama senin ses sitemin yeter be abim :D

abi alfalar son hız olarak leonlara göre başarılı ama kafaya takıcak bişi yok varol abim gayet normal çünkü sende 17 jant olduğu için senin son hızın olması gerekenden dah düşük zaten şu anda ama senin ses sitemin yeter be abim :D

yok yakalayamazdım zaten..o kaptırmış geldi geçti..ben daha hızlanıyordum ..ama gene hiç kpanmadı ara....ban onun geldiğini bile görmedim...kenardan çıkmış hızlanıyordum..aklıma da gelmedi o debriyaz sonra gaz debriya gaz..belki biraz daha yaklaşırdım..ama olan oldu bemm..

Abi Rabbim nasip eder inşallah 1.8T yada 2.0T ile seni görmeyi :)

alfayı tamam biliyoruz abi fazla detaya gerek yok, kabinde dikkatimizi çekecek bişey var mıydı açarken hep o aklımdan geçti :D:D:D

üzülme Varol abim 147'lerin hepsinde 14-15" jant var ondan öyle olmuş.. :p :D :D

Abi Rabbim nasip eder inşallah 1.8T yada 2.0T ile seni görmeyi :)

Amin inşeAllah hepimiz gönlümüzde olana sahip oluruz

alfayı tamam biliyoruz abi fazla detaya gerek yok, kabinde dikkatimizi çekecek bişey var mıydı açarken hep o aklımdan geçti :D:D:D

alfayı geçecek aracım yok..kalbimde kimse yok...nizip de starbucks yok...istanbulda değilim ühü ühü..not starbucks antepde de yok

üzülme Varol abim 147'lerin hepsinde 14-15" jant var ondan öyle olmuş.. :p :D :D

üzülmüyorum..bundan jant man takmayacağım sıfır inç jant kullanacağım:p:D:D

Geri
Üst Alt