Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

özgürüz ikimiz de :(

35-KET

Kayıtlı Üye
acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimiz de...
çok sevdiğim kız arkadaşım benden ayrılmak istedi şu dakika itibariyle.evlenme planları yaptığımız çocuk hayalı kurduğumuz sevdiğim ayrılık düşünüyor.:(ne yapacağımı bilemiyorum.beni sevdiğini söyledi ki ben de bundan eminim.şu saatte telefon açıp kimseye akıl danışamadığım için buraya yazmak istedim.
çok seviyorsanız ve karşınızdakinin de sevdiğine sonuna kadar eminseniz herkes de hatasının farkındaysa ne yapardınız?:(:(:(

Durumunuzu net bilmiyorum ama ben olsam çok kasmam iki kere söylerim 'çok geçerli elinde olmayan bir durum dışında (aile,sağlık vb)' üçüncüde uğraşmam güle güle derim:)Seviyorsa illa geri gelir düzeltir durumu.Sevmiyorsa zaten böylesi iyi olmuş demektir:)
Tabi bu benim düşüncem ve karakterim!..

xx

herşey sevgi degildir sırf sevıyorum dıyede bırını baglanmak hayal kurmak sadece zarar verir

takma kafanı ya eminim saçma sapan bi sebepten kavga cıkmıştır biraz zaman verin birbirinize çok üstüne gitme sakinleşince konuşun
halledersiniz:eek:key:

benden fazla sevdiğine eminim.sadece küçük sorunları büyütüyoruz biraz erkeklik gururuyla ben de sert konuşuyorum galiba. sıkıntılı bir dönem geçiriyor. ben aynı durumdayken ne pahasına olursa olsun yanımda oldu her şeyime katlandı. şimdi ben de onun sağlıklı düşünemediğini biliyorum ve yanında olmak istiyorum. ama o buna izin vermiyor :( kendime çok kızıyorum:mad:

takma kafanı ya eminim saçma sapan bi sebepten kavga cıkmıştır biraz zaman verin birbirinize çok üstüne gitme sakinleşince konuşun
halledersiniz:eek:key:

çok haklısın Kağan saçma sapandı gerçekten. sakinleşmeye ihtiyacımız var ama ben bir an önce düzelmek için sabırsız hareket ediyorum.bu onu sıkar diye korkuyorum bir yandan da.diğer taraftan sessiz kalıp iki günde aklımdan çıktı düşüncesine kapılmasını da istemiyorum.aşağısı sakal yukarısı bıyık anlayacağın :(

Herşeyden önce bu biraz özel bir konuya girmiyor mu ?? :) Bu durumu bütün site sakinlerinin görmesi benim açımdan biraz hoş değil vee tabiki bu senin tercihin :eek:key:. Ben olsam siteden güvenilir birini gözüme kestirir onunla buluşur (yaşça büyük biri olmasına özen göstererek tabiki) onunla paylaşırım bu sıkıntımı. Bu konuda işte sana yardımcı olabilirim (H_G Hasan Gülşen) :eek:key:. Diğer türlü kafan çok karışacak buda senin açından ve ilişkin açısından büyük sıkıntı yaratıcak.

Benden minnak bir arkadaş tavsiyesi ;)
İnşallah en kısa sürede hayırlısı olur :eek:key:

kısa surelı ılıskıler yasadıgım donemden bır ornek vereyım 3 5 kez gorusulen kadın bır sms atar biz galıba farklı dunyalara sahıbız yapamayacagız galıba

benden cevap : bencede canım sen nasıl mutlu oluyorsan oyle olsun aynı dusuncelere bende sahıptım ama senı uzememıstım senınde boyle dusundugune sevındım hoscakal

ve yaklasık (kıza gore degısır )1 saat le 1 gun arası bır zaman gecer : bır mesaj nasılsın ıyı mısın bır oturup konussak mı !!!

:) hayat malesef bu kadar acımasız :)

son gelen mesaja tercıhen cok sevdıgım bır arkadasımla sozum var bu aksam gorusemeyız dıye bır mesaj atılıp pısmanlıgı bır derece daha yukseltılebılır

ancak " askım lutfen bır daha deneyelım ben hıc ıyı degılım hayır ayrılmayalım " gıbı mesajlar kızın ne kadar ıyı bır karar verdıgını tespıt etmekten baska bır ıse yaramaz

Herşeyden önce bu biraz özel bir konuya girmiyor mu ?? :) Bu durumu bütün site sakinlerinin görmesi benim açımdan biraz hoş değil vee tabiki bu senin tercihin :eek:key:. Ben olsam siteden güvenilir birini gözüme kestirir onunla buluşur (yaşça büyük biri olmasına özen göstererek tabiki) onunla paylaşırım bu sıkıntımı. Bu konuda işte sana yardımcı olabilirim (H_G Hasan Gülşen) :eek:key:. Diğer türlü kafan çok karışacak buda senin açından ve ilişkin açısından büyük sıkıntı yaratıcak.

Benden minnak bir arkadaş tavsiyesi ;)
İnşallah en kısa sürede hayırlısı olur :eek:key:

çok haklısın Umut. çaresiz olmak çok kötüymüş. belki o böyle bir şey yapsa ben kızardım sorunlarımızı millete ilan mı ediyorsun diye.yeni fark ettim de ismin çok güzel arkadaşım. UMUT...
benim hala umudum var :)

çok haklısın Umut. çaresiz olmak çok kötüymüş. belki o böyle bir şey yapsa ben kızardım sorunlarımızı millete ilan mı ediyorsun diye.yeni fark ettim de ismin çok güzel arkadaşım. UMUT...
benim hala umudum var :)

Çok teşekkür ederim. Umudunun olması çok güzel. En kısa sürede en güzel en istenilen şekle döner inşallah. Herşeyin hayırlısı :eek:key:

Geri
Üst Alt