Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

özellikle 48 varol abi sana soruyorum

black leon

Kayıtlı Üye
senin leonda 35 mm lik yay var bende yay alacam
tavsiye edermisin abi

eibach alma da 3.5 o en az dusurenidir ben hr 3.5 oneririm sana cok tatli dusuruyo araci ne 5 ne de 3 arasi guzel birsey olur arac :) bak bu eibach in seat sport adi altinda serviste satilan yayi fikir versin hr olsa bundan daha fazla dusuruyo fakat piyasadaki eibach 3.5 ten fazla indiryo seat sportlar omer le yan yana cekip bakmistik

<script src='http://img839.imageshack.us/shareable/?i=img2011032500039.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

varol abinin arabasını virajda test etmiş biri olarak konuşayım yayları amortisörleri nedir ne değildir bilmiyorum ama 11 numara yol tutuşu ve yumuşaklık var

eibach alma da 3.5 o en az dusurenidir ben hr 3.5 oneririm sana cok tatli dusuruyo araci ne 5 ne de 3 arasi guzel birsey olur arac :) bak bu eibach in seat sport adi altinda serviste satilan yayi fikir versin hr olsa bundan daha fazla dusuruyo fakat piyasadaki eibach 3.5 ten fazla indiryo seat sportlar omer le yan yana cekip bakmistik

<script src='http://img839.imageshack.us/shareable/?i=img2011032500039.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

benim 2001 model seat suan üstünde kesik helezon var cok vuruntu yapıyor ve sürtüyor.neyseki celik koruma var
ama sürüs zevksiz... hr ler cok pahalı baska neler var uygun olupta işimi görecek

varol abinin arabasını virajda test etmiş biri olarak konuşayım yayları amortisörleri nedir ne değildir bilmiyorum ama 11 numara yol tutuşu ve yumuşaklık var

onda 35 lik mi vardı helezon dogru dimi. durusu nasıldı bide konfor acısında bilgi verirmisin kardesim

duruşu bence normal ama varol abi daha basık olmasını istiyor yada aracın tam yere oturmuş halini beğeniyor o yüzden öyle istiyor ama bence duruşu güzel resimlerde nasılsa öyle, konfora gelince gayet rahat çukurlarda küt küt diye ses yok ben cordoba ile kıyasladıgım için bunu diyorum ama yol performansı 17 jant ve lastiğede her ne kadar bağlı olsada çok tatminkar

duruşu bence normal ama varol abi daha basık olmasını istiyor yada aracın tam yere oturmuş halini beğeniyor o yüzden öyle istiyor ama bence duruşu güzel resimlerde nasılsa öyle, konfora gelince gayet rahat çukurlarda küt küt diye ses yok ben cordoba ile kıyasladıgım için bunu diyorum ama yol performansı 17 jant ve lastiğede her ne kadar bağlı olsada çok tatminkar
sagol kardesim benim işimi sanırım 35mm lık görür ..bide coil ex diye bir marka bilgin var mı nasıl bir marka

mk1 de dusuk olması ve konfor kaybo olmaması ıcın 5 lık+amortısor almak lazım set halınde,onun dısında takılan 5 lıkler rahatsızlıktan baska bsy degıl,3,5 lar cok fazla dusurmuyor,kasa zaten orjınalınde yuksel 3,5 ıle olması gereken halıne gelıyor en fazla

Geri
Üst Alt