Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

özellik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet yapılabiliyor tek farkları geri vitese taktığınızda makyajlılarda sislerin ikisi birden yanıyor bizde yok çok önemlide değil zaten oda

Siz ankaradasınız ama istanbul'da bunu actırabileceğimiz var mı bi yer ve maliyeti hakkında bi bilginiz?

aynanın asaga ınmesı olayı benım arabada olmadı :S

2011 1.6 tdı dsg aracımın kapalı olan öelliklerini açtırdım 5 6 tane kapalı özellik varmıs araçta özellikler arasında güzel şeyler var:
1. ani frende dörtlülerin otomatik yanması
2. sis farlarının geri dönüşlülüğü( bu çok önemliydi sislerime xenon takamıyordum)
3. geri vitese takınca sağ aynanın otomatik asağı inmesi
4. kontağı açtığında kadranın 240 a gidip gelmesi( spor arabalar gibi oldu :D)
5. kontagı kapatıp inmeden önce kısa selektörle sis ve parkların ben kitleyene kadar yanması
...

yaptırmak isteyen olursa diye :)

vallahi araştırmalarıma göre ibizada 3. maddeden bahseden olmadı mevcutmu yapılabiliyomu :D
4. nün olmadığını duydum fabiada bile oluyo yeni ibizada olmuyo diye biliyorum 5. te olursa ne güzel ama benim aracımda otomatik far yok galiba onun içinde otomatik far gerekiyo

vallahi araştırmalarıma göre ibizada 3. maddeden bahseden olmadı mevcutmu yapılabiliyomu :D
4. nün olmadığını duydum fabiada bile oluyo yeni ibizada olmuyo diye biliyorum 5. te olursa ne güzel ama benim aracımda otomatik far yok galiba onun içinde otomatik far gerekiyo
ben bilmediim şeyde yazıyorum şuan yada senin yanlışın var arkadaşın arabası ibiza değilki 1.6 tdi leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt