Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

özellik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
direksiyonu saga sola çevirince diğeri sönüyor o yüzden ağrıza ışığı yakıyordu
hımm siz orjinalde açık olan özelliği kapattırdınız sislere xenon takmak için peki birde sağ dikiz aynanın geri viteste aşağı inmesi hafizlı ve elektrikli koltuk özelliği olan araçlarda aktif olabiliyor diye biliyorum sizde nasıl oldu?

Alla alla Çok entresan fabrİka nİe aÇip vermemİŞ bu Özellİklerİ.:p

Alla alla Çok entresan fabrİka nİe aÇip vermemİŞ bu Özellİklerİ.:p
yukarıda yazan arkadaşın arabası makyajlı asıl benim arabam makyajsız leon bende vagcom ile dönüşe duyarlı sis farı özelliği açılabiliyor ama açmamışlar neden acaba?

o aslında olması gerekiyordu ama benim araçta olmadı desteklemedi galiba ama diğerleri olur diye düşünüyorum

bende bütün özellikler zaten açıktı..sadece welcome facelift kadran olayını yaptırdım..bide selektör yapınca sislerim sönüyor o kadar..gerisi standart zaten..statik dönüş sislerini kapattırdım

o sağ dikizaynasının aşağı göstermesi dışında tüm özellikler olmuştur ancak eğer cuma buluşmalarımıza gelseydiniz ankara sorumlumuz ilker(İLKERBİLİM)arkadasımız vagcomla herşeyi açabiliyor kapatabiliyor size de memnuniyetle yardımcı olurdu neyse hayırlı olsun özellikleriniz inşallah bundan sonra bekleriz buluşmalara ankara cuma buluşmaları başlığı altında ne zaman buluşuluyor takip edebilirsiniz

Makyajsız kasalara dönüşe duyarlı sis farları yapılıyo mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt