Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

özel servisler

HAKANAY

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar arkadaşlar.ben şu an kastamonudayım.ve aracımla küçük bir kaza yaptım.en yakın yetkili seat servisi samsunda var.ancak kastamonuda anadolu sigorta anlaşmalı(kaskom anadolu sigorta) özel servis de var.ben bir an önce yaptırmak istiyorum.

sizce uzak olan samsun seat servise mi gitmeliyim, yoksa çok yakın olan özel servise mi?aralarında bir fark olur mu acaba, bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfennn....

geçmiş olsun..aracın durumu nedir?yetkili servisin yaptığı herşey garantilidir.hiç üşenme git yetkili servise

ilerleyen günlerde çıkan her sorunu Erzurum Erses de yaptırırsın

öyle çok büyük bir hasar yok ancak, şoför aynasını kullanamıyorum.önemli olan o şimdilik.aslında onu yaptırmak istiyorum özel serviste.yetkili servis çok uzak.ne dersiniz?

geçmiş olsun..aracın durumu nedir?yetkili servisin yaptığı herşey garantilidir.hiç üşenme git yetkili servise

resimleri yükledim yukarıya.bakıp yorum yapabilir misiniz? aynayı ben en azından özel serviste yaptırmak istiyorum.diğerleri için ersese giderim ama ayna şuan yeri gösteriyor dönmüş aşagıya dogru.

kfy abicim ve diğer arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum lütfen...

resimleri yükledim yukarıya.bakıp yorum yapabilir misiniz? aynayı ben en azından özel serviste yaptırmak istiyorum.diğerleri için ersese giderim ama ayna şuan yeri gösteriyor dönmüş aşagıya dogru.

aynanın elektirik işini ve kaportayı eskisi gibi yapıyorsa karar elbette senindir,mekanik bir sorunun yok.Tekrar geçmiş olsun.

aynanın zeminindeki kaporta kısmında eğilme yok sanırım fakat iç kısımda aynayı sabitleyen demir eğilmiş kaprtaya zarar vermeden düzeltirse çok iyi olacak.

Aynayı kapıya sabitleyen braket ve vida yamulmuş resimlerden gördüğüm kadarıyla...Eğer dişlerde sıyırma ve deformasyon varsa eski haline dönüp montajı yapılamayabilir...

teşekkür ettim yorumlarınız için.çok düşündüm sonunda aracımı kastamonu hacımahmutoğulları bosh servise bıraktım.kaskoyu aradım hiç fark etmez dediler bizle anlaşmalı olması yeter dediler ama hala içim rahat değil.bir de öyle bir zamanki bayram öncesi yapılması imkansız.insan araca alışınca yokken çok kötü oluyo ya bunu anladım. acaba bu hacımahmutoğulları bosh servisinde aracını yaptıran bir arkadaş var mı, kastamonulu bir arkadaş vardı ama.

Sorun sadece ayna mı..?Bayram üstü arabasız kalma o aynayı olmazsa kapıya bantlayıp sabitle geçici olarak iş görür...Bayramdan sonra değişim yaptırırsın..

Geri
Üst Alt