Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

''''''önemli önemli önemli'''''

PORO

Kayıtlı Üye
Yayın ve basın organlarında işlenmese de sosyal medyadan takip etmiş biri olarak bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum..

6 yaşındaki kan kanseri Melisi duymuşunuzdur. Aylardır uygun ilik bulunamadı ve sadece 25 gün ömrü kaldı bu ufaklığın ..
Twitterda ve facebook ta insanlar duyarlı davranıyor ve gerekli hassasiyeti gösteriyor.
Yaşamayan bilmez arkadaşlar kendinizi herşeyden önce o ailenin yerine koyun , evlatlarının ölümünü bekliyor ve gün sayıyorlar.
Bundan daha acı bir durum olamaz sanırım...
Müslümanım demekle Müslüman , iyiyim demekle iyi olunmaz arkadaşlar.Melisin maddi bir beklentisi yok.sadece vereceğimiz 1 tüp kan onun
hayatını kurtarabilir..Herşeyden önce o ailenin yerine kendimizi koyalım ve gerekli hassasiyeti gösterelim..bu konuda toplum olarak duyarlılığımız ve bilgimiz sıfır zaten.
Ben yarın Allah nasip ederse Çapa' da kan vereceğim.Sizden de aynı hassasiyeti bekliyorum arkadaşlar .İnsan olmanın gerektirdiklerini yerine getirelim Bize yakışan bu.. Sadece Melis değil vereceğemiz bir tüp kan örneği başka insanların da hayatını kurtarabilir...

Bu konuyu hem ailenizle hemde arkadaşlarınızla paylaşın..Sizden ricam budur.

işşallah bir aksılık olmassa gelirim bende ne olcak 3 ayda bir beyaz kan veriyorum bunu verelım ne olcak kı

Allah yardimcisi olsun. o yavrunun ve ailenin yuzunu guldursun insallah. Oraya suan gelmem mumkun degil ama burdan yapabilecegim birsey olursa yardim etmek isterim...

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
Kaancım çalışıyorum izin alamıyorum. Fakat başka bir yerde kan vererek yardımcı olabilirmiyiz buradaki herhangi bir hastanede kan verip ilik için sonuçunu verile bilirse o şekilde yardımcı olmak isterim.

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
Allah yardimcisi olsun. o yavrunun ve ailenin yuzunu guldursun insallah. Oraya suan gelmem mumkun degil ama burdan yapabilecegim birsey olursa yardim etmek isterim...

Kaancım çalışıyorum izin alamıyorum. Fakat başka bir yerde kan vererek yardımcı olabilirmiyiz buradaki herhangi bir hastanede kan verip ilik için sonuçunu verile bilirse o şekilde yardımcı olmak isterim.

hiç farketmez abi..nerde olursanız olun kan alan herhangi bir yere gidip durumu izah ederseniz onlar ilgileniyorlar..
bilgi akışı ortak .. test sonucunun olumlu olması yeter.. Melis olmasa bile bir başka ihtiyaç sahibi içinde uygun olabilirsiniz

Banim çalıştığım yere yakın kızılay kan alma merkezi mevcut oraya gideyim bir bakayım. Olmaz ise özel bir hastanede aldırırım.

Geri
Üst Alt