Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

önce hangisi jant+yay mı yoksa aero body+supersprint eksozmu

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
ya karar veremedim hangisini önce yapsam diye tecrübelerinizle yardımlarınızı bekliorumm :)

egsoz dışında diğerleri görsel amaçlı , yazılım + egsoz + hava filter aracın kat iptali yapman + hp ve rahatlık verecektir diğerlerini görünümü şıklaştıracak önce hangisini yapmak istediğine karar vermelsin

yazılım+yay+jan lastik

ya tamamda arkdaşlar iyisiniz hoşsunuz :) ben performans dan memnunum ilk başlarda görüntü istiyom... ha bide yazmayı unutmuşum az önce valeo nun sitesini kurcaladım bi-xenon far gördüm ondan bile düşümüor degilim yani :)

bi-xenonun tam linkini verirmisin ???

linki buldum...

NOT : senin aracın makyajlı kasa bu farlar senin araca olacakmı?

sana bağlı gitmesini mi istiyorsun.güzel görünmesini..baktığında şu ana hoşuna gidiyorsa ..güce yüklen..yazılımla başla...yok bakınca bi eksiklik var diyorsan yayla başla bi insin..seni biraz idare eder görüntü olarak o arada soğuk hava ardından yazılım yaparsın egzoz'a geçersin..gücü almaya başlayınca jant ve lastiğe girersin..
bir de şu var...
önce yay jant lastik yaparsın..bunlarla araban biraz ağırlaşır orjinaline nazaran psikolojini düzeltmek için de...hava filtresi.yazılım egzoz işine girersin ve aracın gene gitmeye başlar yani jant ve lastikten kaybettiklerini geri alırsın..psikolojin de düzelir..bilmiyorum bunlarda turbo büyütebiliyor musun..eğer büyütebiliyorsan sonra da ona girersin..

sana bağlı gitmesini mi istiyorsun.güzel görünmesini..baktığında şu ana hoşuna gidiyorsa ..güce yüklen..yazılımla başla...yok bakınca bi eksiklik var diyorsan yayla başla bi insin..seni biraz idare eder görüntü olarak o arada soğuk hava ardından yazılım yaparsın egzoz'a geçersin..gücü almaya başlayınca jant ve lastiğe girersin..
bir de şu var...
önce yay jant lastik yaparsın..bunlarla araban biraz ağırlaşır orjinaline nazaran psikolojini düzeltmek için de...hava filtresi.yazılım egzoz işine girersin ve aracın gene gitmeye başlar yani jant ve lastikten kaybettiklerini geri alırsın..psikolojin de düzelir..bilmiyorum bunlarda turbo büyütebiliyor musun..eğer büyütebiliyorsan sonra da ona girersin..

varol abi naptın sen turbo büyütmeye kadar getirdin beni :D

Geri
Üst Alt