Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ön tampon

evrim2626

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar leon 2013 fr ön tamponum biraz hasarlı olduğu için değiştiricem orjinal ön tampon fiyatı ne kadardır birde çıkma tampon alsam sizce olur mu tesekkür ederim şimdiden

merhaba evrim.
çıkma şans işi..orjinalini istersen malesef tuzludur ama 3-5 taksitlede alabiliyorsunuz servisten.servise danışmak lazım..sistemden gördüğüm kadarıyla tampon 3 parça 1-3-18 nolu parçalar dahil 1021 lira gözüküyor.şimdi senın aracta tampon sıkıntılı oldugu için sadece tamponu alman yeterli.artı civata ıbız zıvırlara gerek yok değiştirmeye.çok çıkmaz maliyeti boyayla birlikte ancak 1500 yaa bulur yaa bulmaz.çıkma alsan aynı parayı bulmasa bile pek fark olmaz.tercih sizinleon.png

Tampona ne oldu hocam? Resim var mı?
Onarılmayacak birşey mi ?

hocam usulen onarıldı sağ ve spl tırnakları kırık tampon 2cm aşağıda duruyor fotoğrafını yarın atarım

Hani ne bilim tampon onaran yerler var, yapilacak birseyse neden 1000 lira veresinki. Bence iyice sor sorustur hemen değişime gitmederim...

Çıkma zor bulursun bende arıyorum uzun süredir bir tane buldum oda orjinale yakın fiyatta idi birkaç ay önce sordum fiyatını servise 1300tl artı boya ve montajı ilave edecekler

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt