Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ön tampon

Öncelikle küçük yazılarla yazalım, fiber tampon önermem,dayanıksızdır,onarılmaz,kalitesizdir. Plastik daha iyi. Ön Tampon yaptırmak yerine şöylede yapabilirsiniz panjurunuzu değiştirirsiniz birde tamponun altına bir Lip takarsınız alt panjurları piano black boyarsınız hem orjinaliyle kalır hemde tampon üzerinde çok şık durur. Panjurunuzuda piano black yaparsanız güzel durucaktır eminim plakalarınızıda app besiktas baskı yapın eminim çok güzel olacak aracınız.Hiç değiştirmeyin böylede güzel bir görüntü kazanırsınız.

ARKADAŞLAR MERHABA BEN İZMİRDE YAŞIYORUM LEONUMA ÖN TAMPON YAPTIRMAK İSTİYORUM FAKAT SERVİS ORJİNALİ BİRAZ PAHALI
O YÜZDEN FİBERMİ YAPTIRSAM DİYE DÜŞÜNÜYORUM BANA LÜTFEN YARDIMCI OLUN BİRDE EĞER SATAN VARSA
BU İŞLERLE UĞRAŞIP BANA BURADA YAZSIN TEŞEKKÜRLER.:seat[/QUOT

dostum ben satabilirm sana orjinal 2012 model aracımdan çıkma

Heralde yorumlara farklı bir açıdan bakıcam ben bende fiyatları çok yüksek olduğundan ve plastiğin çıkmasının zor bulunmasından dolayı fibere yöneldim ve fiber tampon aldım sitedeki bir arkadaşımızdan 1 yılı aşkın süreden beridirde kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim.Bir kaç kere hafiften park ederken çarpmada oldu ama buna rağmen birşey olmadı ve tampon hala aldığım gii kullanıma göre değişiyo arkadaşlar tmm plastik daha iyi ama bütçeye bakıldığı zaman plastik çok yüksek ve aracı satacağınız zaman o kadar verdiğiniz paranın yarısını bile çıkaramazsınız.

Ha diyceksiniz ki satmayı düşündüğün içinmi alacaksın yok tabiki kullanmak için ama her anda insan satma kararı alınabilir.Bendeki amaç görüntüyü değiştirmekti onuda sağladı fiber halada kullanıyorum eğer bütçen onu elveriyosa bence araştıren uygun fiyatta almaya bak.Ama bütçem uygun plastik alabilirim diyosan tabiki orijinal aerodinamik almanı tavsiye ederim ki bence o kadar paraya yazık.Öyle fiyat çekmişlerki zannedersin araba satın alcaz.Şimdiki takım fiyatını bilmiyorum ama o zamanda komple 4500 civarındaydı ki 1500 daha koyar bi tane şahin alırım :)

Haklisin saniyorum senin dediğini yapicam ayrica araç senin sanirim süper olmuş kazasiz belasiz kullan inşallah.

Arkadaşlar ön tampon konusunda bu stile karar verme aşamasindayim sizlerden görüş istiyorum
Seat-Leon-Beyaz-Modifiye.jpgçoğunluk okeylerse yapimina başlanacak 535430_419306784827656_88636863_n kopya.jpg jantlarida buldum sonunda
evet nedersiniz...??? F1 görünümlü o araçlarin hastasiyimda..

Ekli dosyalar

• Seat-Leon-Beyaz-Modifiye.jpg
    Seat-Leon-Beyaz-Modifiye.jpg
    86.2 KB · Görüntüleme: 21
  • 535430_419306784827656_88636863_n kopya.jpg
    535430_419306784827656_88636863_n kopya.jpg
    84.2 KB · Görüntüleme: 21
Geri
Üst Alt