ön konsol havalandırma(difüzor) halkaları | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ön konsol havalandırma(difüzor) halkaları

macar78

Kayıtlı Üye
sayın arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var benim ön konsolda havalandırma kanallarının olduğu yerdeki halkalar kırıldı(saet ibiza 2008 6L mk4) ve hava yönlendirici içine düşmekte.almışken krom rengini almak istiyorum.alan bi kaç kişi gördüm ancak ben bulamıyorum.internette de yok.4 tane halka var ama ben 6 parça arıyorum.resimleri ekliyorum.bilgisi olan varmı.kargo filan mühim değil artık bulmam lazım bunları çok kötü gözüküyor.yardım.

Ekli dosyalar

schumi

Kayıtlı Üye
Krom dediğin sadece çerçeve gördüğüm kadarıyla.İç plastik parçalar mı kırıldı,dış çerçeve mi..?

macar78

Kayıtlı Üye
bu resimdeki parçalar kırıldı işte.tamamı plastik ama krom renk

macar78

Kayıtlı Üye
ben burdan sipariş için bakarken 4 pieces yazısını gördüm ve tereddüt ettim.acab 4 parça mı gelecek on ubilemedim.

mht83

Kayıtlı Üye
Yetkili servisten satınalıp montajını kendim yaptım. Mntaj sırasında havalandırma hortumlarını ayarlamak biraz zorluyor. Neden 6 tane aradığını anlamadım?

macar78

Kayıtlı Üye
100 tl servisten alıp kendim taktım.kocaeli keleşlerden aldım sonuncusunu 25 tl montaj ücreti istedi kendim taktım bende.internetten getirttirmek daha pahalıya geliyor.bilginize