Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ön kaputtaki keçeye motorin oldu

özel yağ temizleyicilerle yıkattım hatta beğenmeyip tekrar ben evde sıcak suyla yıkadım bide 20 liraya 5 litre yağ çözücü aldım ama yinede bana mısın demedi 85 tl biraz fazla gibi geldi bi keçe için aslında leke kısmına hiç takılmıyorum ama tek önemli olan havalandırmadan motorin kokusu geliyor :( arabamıda çok seviyorum ama 85 tl lik hediye alır mıyım bilmiyorum :)

harcadığınız paralar yavaş yavaş 85'i geçicek bu gidişle zaten.. :)

olmaması cok da dert b durum deıl o kecenın,sok cıkar bence koku gıtmıyorsa.98 a3 de yok b sıkıntıda yok,ıbızada da olmasa bsy olmaz

motorun sesini nasıl azaltacaksın peki olamaması çok dert bir durum değil demişsin ama örnek verdiğin model benzinli motor. dizelin sesini nasıl azaltacaksın. o keçe motor sesinin motor haznesinde yankı yapmasını engelliyor.

motorun sesini nasıl azaltacaksın peki olamaması çok dert bir durum değil demişsin ama örnek verdiğin model benzinli motor. dizelin sesini nasıl azaltacaksın. o keçe motor sesinin motor haznesinde yankı yapmasını engelliyor.

Rezonansı azaltır, mantıklı..

Fairy diye bi bulaşık deterjanı var psikopat bişey deli gibi köpürüyor kokusu da güzel. Durularken de yıkamacılarda basınçlı su.. BEnce çok ince bi havuzun içinde deterjan tamamen suda çözünmüş olarak bekletirseniz daha etkili olabilir..

Bu deterjanların tam etki gösterebilmesi için suyun az olması gerekli bu yüzden havuz olmaz... Hatta aklınızda bulunsun yağlanan bi tekstilden yağı çıkarmak için suya değdirmeden ilk önce bulaşık detarjanı ile silin fazla bastırmadan... Sonra durulayın...

Bu deterjanların tam etki gösterebilmesi için suyun az olması gerekli bu yüzden havuz olmaz... Hatta aklınızda bulunsun yağlanan bi tekstilden yağı çıkarmak için suya değdirmeden ilk önce bulaşık detarjanı ile silin fazla bastırmadan... Sonra durulayın...

+1 aynen çok doğru.

Yakmayı dene. Böylelikle hem yakıttan hem de keçeden kurtulmuş olursun. :)

İnce havuzdan kastım oydu işte minimum su olacak keçeyi ancak gömecek kadar :) dilim dönmemiş anlatamamışım..

Yakmayı dene. Böylelikle hem yakıttan hem de keçeden kurtulmuş olursun. :)

:D cordobamın hiç bir şeyine kıyamıyorumki nasıl yakayım :)

bu arada herkesin görüşlerini uygulayacağım bu hafta sonu sonucu burda paylaşırım:eek:key:

Geri
Üst Alt