Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ön cam değişimi tramerde nasıl görünür

Halil8961

Kayıtlı Üye
merhabalar. aracım 2017 makyajlı kasa ön cam catladı kaskodan yılda 1 kez degısım hakkım var onu kullanıp yenısıyle degıştırmek ıstıyorum.ama tramer kaydına cam degısımı olarak fıyat ve tutarsız olarak mı ışleyecek yoksa cam degışımı 3 mılyar olarak mı ışleyecek ondan tedırginlik duyuyorum. daha önce degısım yapan tramer sorgusu yapan ve sorguda sadece degğişim mi yoksa hem degısım yazıp tutarıda yazan bir sonuc mu ortaya cıkıyor bilen varsa yardımcı olur mu lutfen..

Benim yaklaşık 3 yıl önce camım kırılmıştı polise rapor tutturdum camı değiştirdim.Aracı satarken tramerde aracla olgili hiçbir kayıt çıkmadı

merhabalar. aracım 2017 makyajlı kasa ön cam catladı kaskodan yılda 1 kez degısım hakkım var onu kullanıp yenısıyle degıştırmek ıstıyorum.ama tramer kaydına cam degısımı olarak fıyat ve tutarsız olarak mı ışleyecek yoksa cam degışımı 3 mılyar olarak mı ışleyecek ondan tedırginlik duyuyorum. daha önce degısım yapan tramer sorgusu yapan ve sorguda sadece degğişim mi yoksa hem degısım yazıp tutarıda yazan bir sonuc mu ortaya cıkıyor bilen varsa yardımcı olur mu lutfen..

Şirket aracında değişim yapıldı tramer de görünmüyor du görünse de sadece cam değişimi yazar masrafı yazmaz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ben araç alırken ekspertizde öğrendim ön camın değiştiğini.Tramerde gözükmüyor.

Senelik 1 defa ya mahsus hakkınız var tramere işlemiyor.

Geri
Üst Alt