Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ön cam çatladı

Bugün kışlık lastikleri taktırırken ön cam sileceklerimi de değiştireyim dedim. Sileceği çıkardıktan sonra kolu biraz hızlı bırakınca ön camı çatlattım :(. Tamir olabilir mi diye biraz araştırdıktan sonra Carglass a gittim. Değiştirilmesi gerektiği söylendi. 250 tl fiyat verildi. Tabi ki orjinal olmayacak ama orjinaline de 600-700 tl vermek istemiyorum. Sizce Carglass ta takılacak olan cam ile orjinali çok farkeder mi? Onlar sadece bizim taktığımızda seat yazmayacak diyorlar ama emin olamadım. Bu konuda tecrübesi ve önerisi olacak varsa paylaşabilirler mi? Teşekkürler..:)

Sonuç Nedir?

konuyu takipteyim gecen benimde ön cama kaya geldi karşı şeritten çatladı, carglasa götürdüm tamir ettirdim çatlağı gitti ama yüzeysel kırık var değiştirtcem bende kaç haftadır vakit bulamıyorum. bende kasko var ama camın tamamını karşılamıyor orjinal içn 200 civarı fark istiyor carglasstanmı ücretsiz değişsem yoksa farkını verip orjnalmi taktırsam? arabayı çok kullanmıycam yaza satarım o yüzden carglass aklımda...

Benim kasko karşıladı tamamını. Üstelik iki defa ön cam.

geçmiş olsun orjinalle çok fazla bi farkı olacağını sanmıyorum carglaas taktır bence

konuyu hortlatıyorum ama benim de ön cam 4 temmuz itibariyle çatladı, kayseriden dönerken muhtemelen taş çarptı çünkü taş izi var. normalde farkederim ama farketmemişim bu sefer sonradan çatlak oluşunca gördüm, kaskom var ancak aksaray da anlaşmalı servis doraglass cam, yetkili servisle anlaşma yok ve yetkili serviste istersem takılmasını % 20 sini benim ödemem gerekecek ne yapacağıma karar veremedim bi türlü, yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, fikirleriniz önemli benim için, şimdilik orijinal getirtebilir miyiz camı dedim, araştırıyolar, eğer cam orijinal olursa yani servisten gelirse, ne dersiniz doraglass'da değiştireyim mi camı? işçilik onlardan olmuş olacak bu durumda, yağmur sensörü falan var ya korkuyorum sıkıntı olur diye... fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler...

benimde cam çatlamıştı okulun önünde sağolsun öğrencilerim :) serviste değiştirisem %25 fark alacaklardı.anlaşmalı serviste ise kaskodan ücretsiz değişiyor.arkadaşın tavsiyesiyle bugün anlaşmalı camcıda değiştirdim.ilk olarak servis aklımdaydı ama sonra düşündüm anlaşmalı camcı da değiştireyim sıkıntı çıkarsa nasılsa yılda bir kaskodan hak var camı kırıp seneye serviste yeniden değiştiririm dedim :)

konuyu hortlatıyorum ama benim de ön cam 4 temmuz itibariyle çatladı, kayseriden dönerken muhtemelen taş çarptı çünkü taş izi var. normalde farkederim ama farketmemişim bu sefer sonradan çatlak oluşunca gördüm, kaskom var ancak aksaray da anlaşmalı servis doraglass cam, yetkili servisle anlaşma yok ve yetkili serviste istersem takılmasını % 20 sini benim ödemem gerekecek ne yapacağıma karar veremedim bi türlü, yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, fikirleriniz önemli benim için, şimdilik orijinal getirtebilir miyiz camı dedim, araştırıyolar, eğer cam orijinal olursa yani servisten gelirse, ne dersiniz doraglass'da değiştireyim mi camı? işçilik onlardan olmuş olacak bu durumda, yağmur sensörü falan var ya korkuyorum sıkıntı olur diye... fikirlerinizi bekliyorum, teşekkürler...

Geçmiş olsun...
Ben şunu anlamadım. Servisin anlaşması olmasa bile sen parayı verirsin faturasını alırsın ve kaskoda senin hesabına parayı aynen yatırır. Nerden cıktı %20 meselesi ben anlamadım. Bende leon varken cam çim biçmeden dolayı tuz buz oldu. Bende servise gittim ve orjial taktırdım. Parayıda verdim sonra faturayı ve dilekçeyi sigirta şirketine verdim. On gün sonra para hesaba yattı. Tabi bu olay 2 sene önceydi. Ne değiştiki.

Geri
Üst Alt