ödül alan fotograf ın vıdeo goruntulerı yıllar sonra ortaya cıktı !!!!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ödül alan fotograf ın vıdeo goruntulerı yıllar sonra ortaya cıktı !!!!!

eneserol

Kayıtlı Üye
allah belalarını versin daha fazlasını da söylemek istiyorum ama ortam müsait değil :(

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
lanet olsun .. aynı ülke 50 senedir, çıkarları olan heryerde, yalan bahaneler yaratarak, milyonlarca sivil halkın ölümüne neden oldu ve hala devam ediyor, ve buna dur diyebilecek eski SSCB gibi bir güç yok karşısında.. daha da kötüsü bunları destekleyen dantel yazarlarımız!, basınımız!, işadamlarımız! her kimse en az onlar kadar suçlu ..

LeonRider

Kayıtlı Üye
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın haldeyiz ucu bize dokunana kadar ses yok daha nice siviller ölür daha nicelerine kan kusturur bu kansızlar...i

sarisinan

Kayıtlı Üye
moralim bozuldu resmen..Hepinize katılıyorum.. bunları çıkarları için yapanlar hiç mi düşünmüyolar insan olamazlar bunları bu hale getirenler daha beter olurlar inşallah.. gün gelir devran döner böyle gidicek değil..

Byefsane

Kayıtlı Üye
Rezillik yazık günah insanlara susuyoruz ayıptır bu hale geldik bizde AB diye kukla

Floydian

Kayıtlı Üye
lanet olsun .. aynı ülke 50 senedir, çıkarları olan heryerde, yalan bahaneler yaratarak, milyonlarca sivil halkın ölümüne neden oldu ve hala devam ediyor, ve buna dur diyebilecek eski SSCB gibi bir güç yok karşısında.. daha da kötüsü bunları destekleyen dantel yazarlarımız!, basınımız!, işadamlarımız! her kimse en az onlar kadar suçlu ..
+1

- 48 -

Kayıtlı Üye
gözlerim yaş dolu...
dünyada ne kadar küfür varsa ediyorummm...

ama küfüt yetmez...

RABBİM böylelerini HELAK etsin