çook güzel bir toledo | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

çook güzel bir toledo

patrıot

Kayıtlı Üye
evet arac guzel ama hep farklı kısılerden satılıga cıkıyor.Birde ıddıaları var turkıyede tek dıye bıraz erken konusuyorlar yapımı bıtmeyen parca toparlıyanlları var:):eek:

mehmetelt

Kayıtlı Üye
evet arac guzel ama hep farklı kısılerden satılıga cıkıyor.Birde ıddıaları var turkıyede tek dıye bıraz erken konusuyorlar yapımı bıtmeyen parca toparlıyanlları var:):eek:
vaaay bu cümleden güzel bir toledo daha seziyorum. foto paylaşda gözümüz bayram etsin biraz. bu arabayı ilk gördüğümde zaten senin avatar aklıma geldi :D

patrıot

Kayıtlı Üye
vaaay bu cümleden güzel bir toledo daha seziyorum. foto paylaşda gözümüz bayram etsin biraz. bu arabayı ilk gördüğümde zaten senin avatar aklıma geldi :D
coilover
19'' jant
jvc avx-55
audıson lrx 1.400 amfı-audıson 4 kanal amfi-mid takımları-bır tane sub
supersprınt egzos-yolda
cam fılmlerı komple degısıyor
ledle ılgılı ufak tefek parcalr
iç kısma gelecek parcalar
yaz bası gıbı derı doseme

En son kendımın yapacagı detailing temızlık(su an cıddı anlamda malzeme aldım.Polish makınem-basınclı yıkama makenesı gelecek)

Resımler en sonunda detaylı olarak gelecek.:)

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
valla benim bildiğim cidden ömercanın toledosuyda bugüne kadar en dolu olan , en azından aksesuar olarak...seninkinin de resimlerini görelim abi artık ya da canlısını.merak ettiriyorsun :)

Üst Alt