Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok sukur askerlıkte bitti(dursun usta)

GeniuS

Kayıtlı Üye
Erzurumda vatani görevim olan askerlıgımı 12 ay sonunda bitirdım cok sukur kazasız belasız ve artık ısımın basına geciyorum kaldımız yerden devam ediyorum işallah hakmızda herseyın hayırlısı olur herkeze hoş sohbetler

Hoşgeldin kardeşim,yarın akşam sahildeyiz müsaitsen gel yüzünü görelim:)

Erzurumda vatani görevim olan askerlıgımı 12 ay sonunda bitirdım cok sukur kazasız belasız ve artık ısımın basına geciyorum kaldımız yerden devam ediyorum işallah hakmızda herseyın hayırlısı olur herkeze hoş sohbetler

hayırlı olsun dursun usta. ustam ah ustam keşke aksaray da olsan da çözüm bulsan sorunuma ya da ben istanbula gelebilsem, ustam gelir gelmez kafanı ağrıtmak gibi olmasın ama alarm ile başım dertte leonumun. alarm sensörü ve alarm kornası arızası veriyor, ve de alarm çalışmıyor, nasıl yapacaz bilmiyorum...

ahha geldı at hırsızı :D kardesım hosgeldın !!! guzel gunler gorecegız ;)

dursun ustam hoşgeldin ya hadi gözünaydın ankarada beklioruz seni görüşürüz inşallah

hoş geldin usta geçmiş olsun, herşey yeni sivil hayatında gönlünce olsun

Geri
Üst Alt