Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok sevdiğim aracımı satıyorum (2006 ibiza referance 1,2 12V)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zAzA

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çok sevdiğim (benim tabirimle) kır atımı satıyorum. Foruma üye olup araç almak isteyenler varsa tavsiye ederim, bu sitedekilerin aracıma iyi bakacağından eminim.. imzamda görünen araç... diğer fotolarınıda en kısa zamanda sahinden.com da yayınlayıp linkini buraya koyacağım... Aracın herşeyi orjinaldir, hiçbir yeriyle oynanmamıştır... Aldığımdan beri (yaklaşık 3 seneden beri) sadece aracın deposunu doldurup gezdim... 2006 Model, 71.000 de (aldığım zaman 26.000 deydi.), 4 lastik yeni 5000 km yapıldı. Aracın ne kadar edeceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim, hoş benim aklımda bi fiyat var...
Ankara Batıkentte görebilirsiniz...

sağolun arkadaşlar önerebileceğiniz bir fiyat varmı????

hayırlı satışlar..
fiyat konusunda bi fikrim yok.. :)

hayırlı satışlar ben fiyatından anlamam ama ogünün arabasıyla kıyaslarsan o 17750 ye vermiş

Hayırlı satıslar,sahıbınden de sızınkının ozellıklerınde ve kmsıne yakın olanlar 17-16 arası fıyatlara sahıp,sızde aynı aralıkta satabılırsınız bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt