Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil yardımmmmmm

kesinlike leon cupra ibizayı boşver ama az yaksın ekonomik olsun hemde yurusun dersen ibiza.

Bu devirde dizelden inip benzinliye binmek... Bence araç çok güzel, temiz görünüyor ama ekonomik yönü var bu işin sana kalmış.

arkadaşlar bu araç 2 kere pert olmuş diyolar daha önce ankarada sonrada istanbulda osman diye bi adam pert etmiş sonra bu adamda çıkma parçalardan toplatmış ama bu birisinin dediği bana adamlada telefonda konuştuğumda hiç böye bişey olucağına ihtimal veremiyorum bu aracın evveliyatını bilen varmı

leon tabiiki daha iyi ama benzin oldu 4.2 artık bu zamlardan sonra benzinli arabadan pişman olmazsanız düşünmeyin derim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-seat-leon-cupra-r-44879789/detay
arkadaşlar ben bu aracı çok ciddi düşünüyorum adamla konuştum gelen yanıtlara göre arabayı opsiyonlatıcam üzerime ve internetten kaldırtıcam şimdi sizce seat ibiza 1.9tdi cupra mı yoksa bu araç mı çok acil yardım bekliyorum

orası sana kalmış ama benim fikrim kesnlkle ibiza cupra heleki bu devirde pert kaydı içinde msj at aracın plakasını el altından alnmadysa parcalar fln nei war nei yok cıkar ortaya ztn

arkadaşlar bu araç 2 kere pert olmuş diyolar daha önce ankarada sonrada istanbulda osman diye bi adam pert etmiş sonra bu adamda çıkma parçalardan toplatmış ama bu birisinin dediği bana adamlada telefonda konuştuğumda hiç böye bişey olucağına ihtimal veremiyorum bu aracın evveliyatını bilen varmı

Plakayı mesaj yaz 5664'e yolla.

emre bu osmanın arabası degıl bu araba porscje cup pılotunun arabası,ıstanbul parkta denk gelmıstı adam pıstten cıkıp porsceheyı bıraktı buna atladı gıttı,ayrca omercanın da hep gordugu yatan b araba,sakına kacırma.1.8 t yı sıkmadan kullanırsan 6 lıtreye kadar dusersın trafıkte kalmadıgın surece bız 8L kasa s3 ıle cupradan daha agır ve 4 ceker olmasına ragmen roll sonrası 14 lıtre ortalama goryoduk,dızele gore mutlak b duzen bozullcak ama huzur bulursun

2 defa pertten dönmüş benzinli ye geçilmez derim, Geçilirse de İbiza tdi için bir arkadaşım görüşmek isteyebilir :D

Geri
Üst Alt