Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil yardımmmmmm

hayırlısı inan durumum olsa ne elimdekini veririm nede onu kaçırırım ama tercih yapmam lazım malesef

emrecim hic dusunmeden al kardesim.. pisman olmazsin..
kendi aracini da ver ayberk e :)

yakıt dert olmassa al tabi

ben senın yerınde olsam su an kı aracla devam ederdım

bu arabayı almaya dusunuyorsan durumun demekkı musaıt benzıne.. bu yuzden temızse araba kacırma derım. ben bu kasa leonları gelekı cupraları cok beyenıyorum

ayrıca hani yakıt diyosunuz ben zaten aaracım dizel olmasına rağmen tam 1 senede 6 7 bin km yaptım bunlada 5 bin yapiyim problem deil benzin gerçekten bide aracın yerine koyabileceğim alternatif araçlar var mesela 1.4 fabia gibi sıkıntı yok yani

beyler 1.8t konsunda yakıttan korkuyosunuzda duzgun kullanımda bu motorun ne kadar ekonomık oldgunu bılmıyorsunuz,cuprasını da s3 unu de Fr ını da gorduk bındık gezdık korkulcak bsy yok az kullanan adam ıcın.emre aradı konustuk zaten aldıgımdan berı cupra ıle 5k yaptım dedı cupra r a bınmek varken ıbızaya bınmenın manası yok ımkan oldugu surece.pert olan cupra osman dye b arkadasımızındı ve o araba tanınmıcak helde kaskonun maslaktakı garajında duryodu en son,emrenın alcagı araba ıse porsche cup pılotunun arabası,fotosu flan da var bende bundan 2 sene oncekı ıstanbul park ın otoparkında cekmıs oldugum.fıyatının bu derece dusuk olması bsyı oldugundan degıl adamın cebının dolgunlugundan gelıyor:)

Emre kaç binde aracın ne kadar istiyorsun?

Senin için yeşillik olur emre cupra tdi dan inip cupra R'a binmek bence mantıklı benzini dert etme zamanla alışırsın ama yanarım yanarım daha yenı fark taktırdın be olm onlara yazık olucak :D

Geri
Üst Alt