Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil yardımmmmmm

Bence temiz arabandan vazgeçme derim ibiza Cupra :eek:key:

Sakın kaçırma zaten nadir bulunan bi araba temizse direk yapış arabaya sonrada yapıştırrrrrrrrrrrrrrr

Emre bence senin araban çok daha iyi, bir farkı yokki. Sen kendi arabanı ne yapacaksın.

Her iki araçta çok farklı özellikte araçlar en başında 1.8 benzinli ve 1.9dizel.Yakıt farkı sizin için önem taşımıyorsa leo.Tabi pert kaydı varmı yokmu bilmek lazım.Ama ibiza cuprada herşeyi ile çok lezzetli araç:)

xx

adamı aramadan can kurtbil le konuştum aklımdaki tüm sorulara cvp geldi araba çok temiz ve şuan 10 numara bi araç ben şunun farkındayım benim aracımda çok nadir bulunan bi araç ama en nihayetindede bu araç leon cupra adamı şimdi aradım ve konuştum öğlen geri dönüceğini söyledi ama benim tam bu ay içerisinde benim aracımı satmam gerekicek oda satabilirmiyim hiç bilmiyorum şimdi adamdan gelen cvp bağlı herşey tamam derse aracı satılığa çıkarıcam ciddi ciddi

Hayırlısı olsun diyelim abi ama elimizden harika ibiza cupralardan bir tanesi daha ucup gidicek inş değerini bilen birisine gider ...

Geri
Üst Alt