Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil iphone 4s 16 gb beyaz garantili ve kaskolu...!

ghost rider

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dün kousunu açtığım konudaki motorum triger kopartıp motor kitlemesi mevzusunu halletmek için acil telefonnumu satmaya karar verdim.telefon daha 2 aylık olup beyaz renktir.genpa garantilidir.bunun yanında 140 tl verip yaptırdığım cep kaskosunuda vericem.cepkask herhangibir kullanıcı hatası (düşme kırılma su teması doğal afetler) ile ilgili başınıza gelen durumlarda değişim tamir onarım sağlamaktadır.firma adı CEPKASK tır.isteyen araştırabilir.telefonda kırık çizik v.s kesinlikle yoktur.
fiyat olara 1750 tl düşünmekteyim.bana 2 ay önce 2400 e mal omuştur telefon.acil satmam lazım isteyen olursa bana ulaşsın lütfen
tel no:0 530 924 88 10

geçmiş olsun. hayırlı satışlar. fiyat uygun

bu arada fiyataın bir kısmına parça alacağım için ist içi isteyen arkadaş olursa yapı kredi veya bonusa 6 taksit yaptırabilirim

Nişanlıma almamış olsaydım kaçırmazdım bu fiyata hayırlı satışlar:eek:key:

Bi acil güncelide benden gelsin ozaman...

gecmiş olsun emre. böyle durumdan dolayı satmanı istemezdim ama hayırlı satışlar kardeşim

acil ve hayırlı satışlar günceli olsun

Öncelikle geçmiş olsun dostum .. bende almamış olsaydım kaçırmazdım sağa sola haber ederim belki yardımım dokunur ... hayırlı satışlar

Çok geçmiş olsun yeniden Emre, umarım işini biran önce çözersin de yeniden sahip olursun.

Geri
Üst Alt