Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil bu cuprayı bileniniz varmı pazarlık aşamasındayız

sana katılıyorum emrecim...hayırlı olsun kardeşim.

bende aracımı satıyorum ama sahibindene koymadım daha düşünürsen görüşelim bu aracı düşünüyosan önceki sahibi enesti mini cooperla kafa kafaya takasa girdi aracı sattıktan sonra dsg ile ilgili bişeyler olmuş iyi araştır derim

eneslede konuştum şimdiki sahibiylede bana ne ondayken neden satıldıktan sonra bi sorun olmadığını söylediler.ikisi zaten arkadaşlarmış enes çok olmadığı için satalı bi sorun olucağını sanmıyorum .hep o yönde duyum aldım ,çok araştırdım ki alırkende baktırıcam zaten .

şunuda söyliyim ben bu arabayla konuşmadan önce sizin arabanızıda araştırdım ama satıldığını düşünmüştüm ama öncelik araç doluluğu,o kadar konuşmanın,araştırmanın satıcının iyi niyetinin ,dürüstlüğünün neticesinde öncelik bu araçtadır .o olmazsa mutlaka konuşurum zaten.

malesef malum site linki :Seat Ibiza 1.4 TSI Sport Coupe Cupra Model 44.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 112110126

arabamı sattım ve araç arayışına girdim cupra olursa bu olucak başka boş cupralardan vs istemiyorum .

tanıyan gören bilen varmıdır .

şehir içi ortalama sakin kullanımda kaç lt yakar.

kronik sorunları varmıdır .

dsg şanzuman sıkıntı yaşatırmı .
emre bana telini bi pm atsana konuşalım bi konu hakkında

eneslede konuştum şimdiki sahibiylede bana ne ondayken neden satıldıktan sonra bi sorun olmadığını söylediler.ikisi zaten arkadaşlarmış enes çok olmadığı için satalı bi sorun olucağını sanmıyorum .hep o yönde duyum aldım ,çok araştırdım ki alırkende baktırıcam zaten .

şunuda söyliyim ben bu arabayla konuşmadan önce sizin arabanızıda araştırdım ama satıldığını düşünmüştüm ama öncelik araç doluluğu,o kadar konuşmanın,araştırmanın satıcının iyi niyetinin ,dürüstlüğünün neticesinde öncelik bu araçtadır .o olmazsa mutlaka konuşurum zaten.
Bu aracın benim aractan tek fazlası intercooler geri kalan bütün parcalar bendede var

haber bekliyorum bakalım bugün içinde dönüş yapıcak olmazsa dediğim gibi herşeyin hayırlısı olsun:)

Aracın ilk sahibinin numarasını verebilirim istersen erya dod dan satıldı bir eryada sora bilirsin hayırlısı olsun

abi bilmemeni yargılayamam ama bu benim alırsam üçüncü cupram olucak araba alınırken böyle şeyler sorulur sorgulanır.ben roll de yaparım yeri gelir sağdan 70 lede giderim bilinçli olmak lazım .yorum için teşekkürler.

İnş içine siner de alırsın kardeşim güle güle kullan.Yazıları okurken birşey dikkatimi çekti bu yakıt konusunda,senin 3. cupran olucak ya bu diğer cupralarla farkı ne yakıt konusunu sormuşsun ben pek anlamam ondan soruyorum diğerleri leon cupra'ydı sanırım?

Geri
Üst Alt