Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil bu cuprayı bileniniz varmı pazarlık aşamasındayız

EMRE KAAN ALPTEKİN

Kayıtlı Üye
malesef malum site linki :Seat Ibiza 1.4 TSI Sport Coupe Cupra Model 44.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 112110126

arabamı sattım ve araç arayışına girdim cupra olursa bu olucak başka boş cupralardan vs istemiyorum .

tanıyan gören bilen varmıdır .

şehir içi ortalama sakin kullanımda kaç lt yakar.

kronik sorunları varmıdır .

dsg şanzuman sıkıntı yaşatırmı .

emre kardeşim bana çok yakın istersen gidip bakabilirim araca ve soruşturabilirim

dostum cok guzel bır secım yaparsın bence ama bıraz yakar bu arac bılgıne ama hakkını fazlasıyla alırsın umarım alabılırsın

kronik sorunu olarak aracın durmadığını söyleyebilirim..Frenler kötü..

emre kardeşim bana çok yakın istersen gidip bakabilirim araca ve soruşturabilirim

abi zahmet olmasın çok iyi olur şimdi konştuk daha çok az bi pürüz var halledersem alıcam işte.

dostum cok guzel bır secım yaparsın bence ama bıraz yakar bu arac bılgıne ama hakkını fazlasıyla alırsın umarım alabılırsın
kardeşim bundan önce 300 hp cupra vardı bende yakıt için kullananları dinlemem lazım aslında. çok binen biri değilim zaten arabaya sıkıntı olucağını düşünmüuorum .

[MENTION=24163]cuprali[/MENTION] Ali abi bilir bunun evveliyatını :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
abi zahmet olmasın çok iyi olur şimdi konştuk daha çok az bi pürüz var halledersem alıcam işte.

kardeşim bundan önce 300 hp cupra vardı bende yakıt için kullananları dinlemem lazım aslında. çok binen biri değilim zaten arabaya sıkıntı olucağını düşünmüuorum .

istersen ulaş bana kardeşim 0 530 924 88 10

Yavaşlaması hızlanması kadar iyi değil ama sorunluda diyemez hiç kimse..
Yyakıtı seni çok üzmez (sonuçta cupra ama basmazsan rahat 7-9 lt arasında gezersin) tabi 1.3 dizeli unutucan kafandan çıkarıcan..

Ayrıca çok keyifli bi araç ali abi görse o daha detaylı bilgi paylaşır..

abi numaranı aldım çocuk yarın haber vericek yarın aricam seni

aslında bura sanayiye yakınsa bi pazarlık biterse dsg için motor için göstermek istiyorum da işte:)

Geri
Üst Alt