Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çizik kalemi

akınbyrk

Kayıtlı Üye
arkadaslar piyasada dolasan oto çizik kalemini deneyen ya da hakkında duyumları olanlar bilgi verebilirmi?

geçenlerde bir yapı marketin oto temizlik malzemelerinin olduğu böülümde gözüme çarptı merak üzerine aldım fiyatı 45tl , çok derin ve kalın çizikleri tam kapamasada biraz uzaktan bakınca belli olmaz hale getiriyor yakından bakınca belli oluyor, fakat ince fazla derin olmayan çizikleri mükemmel şekilde kapatıyor orj.boyayı asla bozmuyor aynı renkte ciziği dolduruyor,,gözlemlediğim kadarıyla kalemi çiziğe çekerken kalemin ucunun değdiği bölgenin boyasını çiziğin içine dolduruyor :) nasıl yaptığını anlamıyorsunuz çok kısa sürede sonuç aldım şahsen memnun kaldım tavsiye olunur..

nokta şeklinde veya çok küçük boya atması olan yerlerde işe yaramıyor dolduramıyor bilginize..:)

geçenlerde bir yapı marketin oto temizlik malzemelerinin olduğu böülümde gözüme çarptı merak üzerine aldım fiyatı 45tl , çok derin ve kalın çizikleri tam kapamasada biraz uzaktan bakınca belli olmaz hale getiriyor yakından bakınca belli oluyor, fakat ince fazla derin olmayan çizikleri mükemmel şekilde kapatıyor orj.boyayı asla bozmuyor aynı renkte ciziği dolduruyor,,gözlemlediğim kadarıyla kalemi çiziğe çekerken kalemin ucunun değdiği bölgenin boyasını çiziğin içine dolduruyor :) nasıl yaptığını anlamıyorsunuz çok kısa sürede sonuç aldım şahsen memnun kaldım tavsiye olunur..

ben hiç işe yaramaz diye korkuyordum almaktan fakat ufak çizikleri kapatabiliyorsa almak lazım ozaman..ne kadar süre kullanabiliyoruz peki?

ben hiç işe yaramaz diye korkuyordum almaktan fakat ufak çizikleri kapatabiliyorsa almak lazım ozaman..ne kadar süre kullanabiliyoruz peki?

onu tam bilmiyorum kutusundada yazmıyor son kullanma tarihi falanda yok , işin bittiğinde ağzını sıkıca kapat dik konumda serin bir yerde muhafaza et..aracımda çok çizik vardı bol bol kullanmama rağmen bitiremedim.

ince çiziklerde çok iyi boya koruma yaptıgımız araçlara yapıyoruz ama ne kadar dayanıklı oldugunu bilmiyorum

işe yarayan bişi olduğunu biliyorum ama arabamda hiç denemedim..

Geri
Üst Alt