• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

çeyrek depoyla sakın araba kullanmayın...

vet_hek38

Kayıtlı Üye
Menzil 65 km gösteriyordu,ışık da yandı birkaç gün önce. O zaman yarın ilk iş benzinliğe gitmek :)) Paylaştığın için teşekkürler hemşerim

faw13

Kayıtlı Üye
son cümlede biraz abartmışlar, öyle olsa start stop çok ciddi yakıt tüketimi arttırırdı.

Leon kullanım kılavuzunda aracın marş alması için gereken yakıt miktarının 5 sn rolantide çalışması ile aynı olduğu, yani start stop olmayan araçlarda da 5sn den fazla duracaksa motorun kapatılmasının tasarruf edebilebileceği yazıyordu.

ha tabi eski tip araçlarla (S&S öncesi) start&stoplu araçlardakinden farklı marş yapıları var, bu da çok yakıt tüketimine sebebiyet veriyor olabilir

kirlisakal

Teknik Koordinatör
şimdi şöle bi durumda var.lamba yanınca hep alın dıyoya pislik gelmesin diye, bu seferde depoda dibinde birikcek :) zamanla kumsal gibi olacak :D valla uzun yolda sürekli lamba yanınca ilk fırsatta alıyorum ...ucuz mazot peşindeyim hep :D hatta bazen yol boyunca mazotcu bulamıyom son kmleri oynuyom :) 1 yıl oldu aracı alalı 37 bin km de hiç bi sıkıntım olmadı....

seckin2001

Kayıtlı Üye
şimdi şöle bi durumda var.lamba yanınca hep alın dıyoya pislik gelmesin diye, bu seferde depoda dibinde birikcek :) zamanla kumsal gibi olacak :D valla uzun yolda sürekli lamba yanınca ilk fırsatta alıyorum ...ucuz mazot peşindeyim hep :D hatta bazen yol boyunca mazotcu bulamıyom son kmleri oynuyom :) 1 yıl oldu aracı alalı 37 bin km de hiç bi sıkıntım olmadı....
hey maşallah 37 bin

Pesimistanblue

Kayıtlı Üye
Ucuz mazot pesindeyim hep :D :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt