Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çesitli satılıklarfotograf makınası mouse kulaklık

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar elımde olan ve uzun suredır kullanmadıgım urunlerı elımden cıkarmak ıstıyorum

1)nıkon s2500 fotograf makınası pılı ıkı defa sarj edıldı yaklasık 10 defa kullanılmadı ılk ıse gırdıgımde bır hevesle aldım sonradan kullanmadım urunun 4-5 ay garantısı bulunmakta orjınal kutusu- garantı belgesı- ıpı- bataryası -sarj aletı -usb kablosu- bırde televızyon ıcın kablosu var dıye bılıyorum- 2gb hafıza kartı urun gercekten temızdır bırde ekstra yanında kılıfınıda alacak arkadasa hedıye edıyorum

fıyat:125TL

2)logıtech m310 mouse urun sıfır kutusundadır hıc acılmamıstır aynı urunu bende kullanıyorum cok menunum elımde fazla oldugu ıcın satıyorum kutusundan pılıde cıkmaktadır sıyah renklıdır

fiyat:20TL

3)v-moda faze kulaklık cok temızdır bırkac defa kullanılmıstır mıkrofonlu modeldır ve profesyonel kulaklıktır yurtdısında fıyatı bellıdır eskıden kulaklılkara olan hevesımden dolayı alınmıstır artık kullanmıyorum yanında kulaklık baslıkları 3adet sıyah 3adet beyaz 3farklı boyutta kulaklık baslıklar kullanma klavucu 2.5mm jack

fiyat:50TL

Geri
Üst Alt