Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çeki demir kapağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pc_qopat

Kayıtlı Üye
cordoba için altta bulunan çeki halatının takıldığı bölümdeki kapak düştü ve çirkin bir görüntü var 0 fiyatı 36 lira çıkma bulabilceğim biyer var mı acaba ? ufacık plastiğe 36 vermiim çeyrek depo mazot alırım o paraya :p

çıkma cok zor abi zaten pert aractan bile bulurum diyorsan malesef dicem araclar genellikle önden ve arkadan direk darbe aldığı için o tür malzemler sağ kalmıyor bence tek caren servis onunda ücreti cok pahalı olsa gerek

valla 36 lira vermeyim diyorsan 100 lira ver komple fiberden karlık yaptır arkaya

benim arabadanda düşmüştü ben pert bir cordobadan söktürdüm onada 15 lira vermiştim şimdi vidaladım düştü düşecek derdi yok o yere sürtüyor bazen kaldırımdan inerken kasisten geçerken o yüzden düşüyor

bir teklifim var kapağı sen al mazotu ben koyarım:)

:):) ramazan bitsin mazotu arabaya deil bana koyarsın abi :)

---------- Post added at 02:37 ---------- Previous post was at 02:34 ----------

valla 36 lira vermeyim diyorsan 100 lira ver komple fiberden karlık yaptır arkaya

benim arabadanda düşmüştü ben pert bir cordobadan söktürdüm onada 15 lira vermiştim şimdi vidaladım düştü düşecek derdi yok o yere sürtüyor bazen kaldırımdan inerken kasisten geçerken o yüzden düşüyor

karlık için bir örnek varmı abi ?

bulman biraz zor bence..
vazgeç derim çeyrek depodan.. :)

örnek olarak komple tampon var kalıbıyla birlikte ama o pahalıya gelir sen kafana göre bir karlık şekillendirirsin tampona eklenir cok bişeyde tutmaz burda olsan 100tlye yaptırırım burda

biraz zor bulunur gibi, tek yol servis gibi. ufacık bir parça nasıl 36 tl olabiliyor, bu işte % kaç kar var ya.

ben çeyrek depodan vazgeçip aldım o kapağı :) konu kitlenebilir... ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt