Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çeşitli satılıklar...

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
yeni araç aldığım için leonun üzerindeki parçaları çıkarttım sade bi halde binicem.

Satılıklar ;

sprint booster (gaz tepki hızlandırma) =) 200 tl
swoosh marka turbo basınç göstergesi =) 140 tl satıldı
18" keskin kt 7 jant jant genişliği 8.5 lastiklerle beraber =) 1150 tl (lastiklerle 5000km yol yaptım lastiklerde ve jantlarda küçücük bi hata bile yoktur jantlar çiziksiz lastikler balonsuz :) )

http://img35.imageshack.us/img35/7222/balksz1he.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/210/img1554a.jpg/
http://img705.imageshack.us/img705/6329/img1196b.jpg

merhaba taha bey sprint booster kaç aylık kullanıldı? garantisi kutusu varmı? son fiyatınız ne olur?
turbo basınç göstergesinin araca faydası nedir gösterge harici ne işe yarıyor? teşekkürler...

sprint booster ın faydası varmı chip chip dediler taktırdım beğenmedim söktürdüm gerçekten faydasını gördüysen taktırmayı düşünüyorm kardeş ?

merhaba taha bey sprint booster kaç aylık kullanıldı? garantisi kutusu varmı? son fiyatınız ne olur?
turbo basınç göstergesinin araca faydası nedir gösterge harici ne işe yarıyor? teşekkürler...
sprint booster ı aracı aldığım zaman almıştım 10 ay önce orjinal malzeme kutusunu falan saklama gereği duymadım turbo basınç göstergesi turbonun kaç bar bastığını gösterir genelde motoru oynanmış araçlarda kullanılır benim aracımda turbo değişikliği olduğu için takmıştım şimdi göstergeyi söktüm turboda orj turbo taktım numaram 05326256737 almayı düşünürseniz görüşürüz.

sprint booster ın faydası varmı chip chip dediler taktırdım beğenmedim söktürdüm gerçekten faydasını gördüysen taktırmayı düşünüyorm kardeş ?
ya faydası sadece biraz daha sportif sürüşe sahip olması 1, 2 ve 3. vites kısa 4 ve 5. vitesi uzun zaten takılıp bi yola çıktığın zaman keyfini alıyorsun hemen

ya faydası sadece biraz daha sportif sürüşe sahip olması 1, 2 ve 3. vites kısa 4 ve 5. vitesi uzun zaten takılıp bi yola çıktığın zaman keyfini alıyorsun hemen

sprint booster benimde aklımda almayı düşünüorum ama araç dsg,bi numarası olurmu acaba,etkisi mutlaka olur ama.Bizim araçların sanzımanda 's' pozisyonu var. sprint booster ın numarası pedaldan aldıgı tepkıyı anında ıletmek yanı normalden bıraz dha hızlı ıletmek diye bılıorum.Benim araçtakı 's' de de aynı mı oluyo acaba ???

sprint booster benimde aklımda almayı düşünüorum ama araç dsg,bi numarası olurmu acaba,etkisi mutlaka olur ama.Bizim araçların sanzımanda 's' pozisyonu var. sprint booster ın numarası pedaldan aldıgı tepkıyı anında ıletmek yanı normalden bıraz dha hızlı ıletmek diye bılıorum.Benim araçtakı 's' de de aynı mı oluyo acaba ???
Dsg sanzumanda bence cok gereksiz bise olur islev gormeyebilir belkide ama yinede kullanan varsa dsg de ona sormak lazim

dsg deki S modu sprintle aynı işi yapmıyor Muharrem..s modu dsg nin vitesb değiştirme devirlerini yukseltiyor böylece aracını daha devirli ve de performanslı kullanmış oluyorsun.sprint booster farklı olarak data olarak ecu ya giden gaz pedalı bilgisini daha hızlı hale getiriyor:eek:key:

Geri
Üst Alt