Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çeşitli satılıklar...

sprint booster ı aracı aldığım zaman almıştım 10 ay önce orjinal malzeme kutusunu falan saklama gereği duymadım turbo basınç göstergesi turbonun kaç bar bastığını gösterir genelde motoru oynanmış araçlarda kullanılır benim aracımda turbo değişikliği olduğu için takmıştım şimdi göstergeyi söktüm turboda orj turbo taktım numaram 05326256737 almayı düşünürseniz görüşürüz.

Turbo olarak ne takmıştınız?

Dsg sanzumanda bence cok gereksiz bise olur islev gormeyebilir belkide ama yinede kullanan varsa dsg de ona sormak lazim

Siteden kaantekin13'de var. Etkisi olduğunu söylüyordu.

Taha gule gule kullan rcz dr cooper s motorumu var bilgin varmi??

BMW ve Peugeot'un ortak ürettiği, 1.6THP motor var. Cooper, 207GT, RC vs. kullanılıyor.

merhaba taha bey lastiklerin ölçüsü nedir? lastiklerin markası menşei nedir acaba? bu ürünleri sanırım siz turboyu güçlendirip kullanmışsınız yakıt artışınız, kilometre kadran değişikliğiniz oldumu? ben satın almayı düşünüyorum sade motor şekliyle...
son nakit fiyatınız ne olur? teşekkürler...

lastiklerin ölçüsü 225-40-18 markası ise achiles lastiklerin durum gayet iy sadece 3000-4000 km kullandım jantları sıfırdan farksız ve lastiği lastiklerde hiç bi balon tamir vs. yoktur jantlarda hakeza aynı şekilde bijonları ve bilezikleride duruyor bu takımı araca basıyım diye almadım zatenki aracım aracımın o kadar fazla bi gücü yok 200hp falan gibi bi rakam yok ortada sadece aracı biraz rahatlattık bi büyük turbo takıldı düz boru falan filtre falan erzurum şartlarında 105lik bi aracı ne kadar yükleyebilirim sonuçda en fazla 140-150hp arasındaydı aracım ama şuan orjinal halde araç rcz aldığım için bütün aksesuarları söktüm depoda duruyor ben lastiklerimin ve jantlarımın arkasındayım zaten fotolarda gözüküyor

lastiklerin ölçüsü 225-40-18 markası ise achiles lastiklerin durum gayet iy sadece 3000-4000 km kullandım jantları sıfırdan farksız ve lastiği lastiklerde hiç bi balon tamir vs. yoktur jantlarda hakeza aynı şekilde bijonları ve bilezikleride duruyor bu takımı araca basıyım diye almadım zatenki aracım aracımın o kadar fazla bi gücü yok 200hp falan gibi bi rakam yok ortada sadece aracı biraz rahatlattık bi büyük turbo takıldı düz boru falan filtre falan erzurum şartlarında 105lik bi aracı ne kadar yükleyebilirim sonuçda en fazla 140-150hp arasındaydı aracım ama şuan orjinal halde araç rcz aldığım için bütün aksesuarları söktüm depoda duruyor ben lastiklerimin ve jantlarımın arkasındayım zaten fotolarda gözüküyor

taha bey resimlerden de anlaşıldığı gibi ürünleriniz temiz ve az kullanılmış özellikle jantı beğendim. lastikde michelin yan üretim markasıymış tabi siz dizelde kullanmışsınız yakıt artışı etkilememiştir. ama biz benzinlide kullanacağız. açık aem filtre ile 10 litreyi geçtim. bi de bu lastikler le 12 litre olur.. zevk uğruna helal mi acaba? :)) son uygun nakit fiyat ne sayarsınız???

taha bey resimlerden de anlaşıldığı gibi ürünleriniz temiz ve az kullanılmış özellikle jantı beğendim. lastikde michelin yan üretim markasıymış tabi siz dizelde kullanmışsınız yakıt artışı etkilememiştir. ama biz benzinlide kullanacağız. açık aem filtre ile 10 litreyi geçtim. bi de bu lastikler le 12 litre olur.. zevk uğruna helal mi acaba? :)) son uygun nakit fiyat ne sayarsınız???
abicim jant ve lastiğin ne kadar büyürse o kadar yakıtın artar ama öyle afaki bi artış olmaz kesinlikle benim leon dizel onda yakıtı ölçmedim ama exeom vardı benzinli ona 18" 19" iç bi kaç farklı jant takmıştım araç 7.5 yakıyorsa jantdan sonra 9.0 9.5 yakıyordu ama exeonun hantallığını herkez bilir sizin aracınız tsi galiba 18" kullananlara sormak lazım 05326256737 ararsan fiyatı detaylı konuşuruz abicim güzel fiyat yaparım

zahmet edip verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum.o zaman biraz araştırma yapıp düşünelim...

Geri
Üst Alt