Üyeden Yeni Yatırım =)) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Üyeden Yeni Yatırım =))

Hyper

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Şub 2012
Mesajlar
249
Beğeniler
144
Yaş
28
#1
Arkadaşlar merhaba, yeni bir işe başladık hayırlısıyla. Saf ipek kumaştan bebek ürünleri üretiyoruz. 0-1 yaş arası bebekler için faydalı ürünler. Sizden ricam scw üyesi olarak beni destekler misiniz? https://www.facebook.com/babysilkcomtr?fref=ts facebook linki buradadır tıklayıp beğenin lütfen.
Faydaları olarak ;
- Isı izolasyon etkisi en fazla olan tekstil elyafı materyalidir. Yüksek izolasyon etkisi sayesinde vücudun sıcak ve soğuğa karşı doğal korunmasını sağlar. Dolayısıyla bebeğinizin tenini kışın sıcak yazın serin tutar.
- İpek elyafı insan vücuduna en yakın protein oranlarına sahip tekstil materyali olduğundan dolayı kullanıcı için ikinci ten görevi görür. Kullanım esnasında bebeğiniz rahatsız olmaz ve huzurla uyur.
- İçerdiği protein yapısı ve mineraller sayesinde hava alan ve nemi 3’te 1 oranında çeken yapısı ile Baby Silk, bebeğiniz de meydana gelebilecek tahriş, egzama gibi hastalıkların iyileşme sürecini hızlandırır. Baby Silk ürününüz tarafından çekilen nem, bebeğiniz nemi hissetmeden havaya karışır.

Detaylı olarak inceleyebilirsiniz zaten.


Şimdiden teşekkür ederim.
İyi Günler
 

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Katılım
24 May 2013
Mesajlar
7,725
Beğeniler
6,914
Yaş
33
#4
Hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın

Hep destek tandestek scw
Beni EDS'ler İYİ TANIR