Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üstekine cevap ver, Alttakine soru sor..

94.beri Seat içeriği on numara
SCW için ne düşünüyorsun?

uye olalı cok olmadı ve gecen hafta ılk kez bır bulusmaya katılmamıza ragmen forumda yazılanları ınsanların bırbırlerı ıle olan ıletısımıne bır zorluk anında nasıl herkesın seferber olup yardım etmek ıcın ellerınden gelenı yaptıklarını gordugum ve bunu bır cıkar gozetmeksızın ıcten ve samımı bır sekılde yapyorlar. yanı kısacası samımı ıcten harbı ınsanların oldugu guzel buyuk bır aıle.
ilk seatınızın modelı ve yılı?

uye olalı cok olmadı ve gecen hafta ılk kez bır bulusmaya katılmamıza ragmen forumda yazılanları ınsanların bırbırlerı ıle olan ıletısımıne bır zorluk anında nasıl herkesın seferber olup yardım etmek ıcın ellerınden gelenı yaptıklarını gordugum ve bunu bır cıkar gozetmeksızın ıcten ve samımı bır sekılde yapyorlar. yanı kısacası samımı ıcten harbı ınsanların oldugu guzel buyuk bır aıle.
ilk seatınızın modelı ve yılı?
2012 leon söyle 1.2 perte çıkınca 2013 fr A geçtim

Kullandığınız seatınızın modeli ve sık yaşadığınız sorun nedir?

1.4 leon fr. Çabuk benzin bitiyor :(

Issız adaya düşşen yanına alacağın 3 SCW üyesi kim olur? :D

Geri
Üst Alt