Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Check-Up ve %10 İşçilik indirimi

Leonist

Kayıtlı Üye
Seat sitesinde Ücretsiz Check-Up ve %10 İşçilik indirimi adında bir duyuru var. Tıklayınca bir form çıkıyor ve bunu dolduruyoruz, hangi seat servisinden yararlanmak istediğimizi filan soruyor.

Bu kampanyadan yararlanan varsa yaşadıklarını paylaşırsa yararlı olur bizim için. Gerçekten ücretsiz mi ve aracı kontrol ediyorlar mı, yoksa sağına soluna bakıp hadi yolun açık olsun mu diyorlar?

Geçenlerde ufak bir kaza yapmıştım, tampondaki hasar için servise gideceğim. %100 karşı tarafa kusur yazıldı. Gitmişken bu fırsattan da yararlanayım diyorum..

Bende kayıt oldum ve merak ettim açıkcası

Tahmin yürütüyorum; ücretsizdir... Ama "Abi suyu azdı, size sormadan 1-2 LT ekledik, cam suyu azmış onu koyduk, filtresi kirlenmişti onu değiştirdik" deme ihtimalleri de var bence...

Tahmin yürütüyorum; ücretsizdir... Ama "Abi suyu azdı, size sormadan 1-2 LT ekledik, cam suyu azmış onu koyduk, filtresi kirlenmişti onu değiştirdik" deme ihtimalleri de var bence...

suyunuzu alın filitrenizi sökün deriz bizde
olmazmı?

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
bu durum çok yeni değil ben 2 ay önce görmüştüm seat ın sitesinden ve kayıt yapmıştım ama ne arayan var nede soran.sistem nasıl çalışıyor bilmiyorum ama tahminimce siz servise gittiğinizde o servis için daha önce netten form doldurduysanız size %10 indirim yapılıyor.

Geri
Üst Alt