Ücretsiz Check-Up ve %10 İşçilik indirimi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ücretsiz Check-Up ve %10 İşçilik indirimi

Leonist

Kayıtlı Üye
Seat sitesinde Ücretsiz Check-Up ve %10 İşçilik indirimi adında bir duyuru var. Tıklayınca bir form çıkıyor ve bunu dolduruyoruz, hangi seat servisinden yararlanmak istediğimizi filan soruyor.

Bu kampanyadan yararlanan varsa yaşadıklarını paylaşırsa yararlı olur bizim için. Gerçekten ücretsiz mi ve aracı kontrol ediyorlar mı, yoksa sağına soluna bakıp hadi yolun açık olsun mu diyorlar?

Geçenlerde ufak bir kaza yapmıştım, tampondaki hasar için servise gideceğim. %100 karşı tarafa kusur yazıldı. Gitmişken bu fırsattan da yararlanayım diyorum..

yukcell88

Kayıtlı Üye
Tahmin yürütüyorum; ücretsizdir... Ama "Abi suyu azdı, size sormadan 1-2 LT ekledik, cam suyu azmış onu koyduk, filtresi kirlenmişti onu değiştirdik" deme ihtimalleri de var bence...

REİS38

Kayıtlı Üye
Tahmin yürütüyorum; ücretsizdir... Ama "Abi suyu azdı, size sormadan 1-2 LT ekledik, cam suyu azmış onu koyduk, filtresi kirlenmişti onu değiştirdik" deme ihtimalleri de var bence...

suyunuzu alın filitrenizi sökün deriz bizde
olmazmı?

gallipoli

Kayıtlı Üye
bu durum çok yeni değil ben 2 ay önce görmüştüm seat ın sitesinden ve kayıt yapmıştım ama ne arayan var nede soran.sistem nasıl çalışıyor bilmiyorum ama tahminimce siz servise gittiğinizde o servis için daha önce netten form doldurduysanız size %10 indirim yapılıyor.